تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Armed with Wings Rearmed 1.0.2 نسخه Unleashed

به روز رسانی :

1396/03/19 نسخه جدید اضافه شد.

تاریکی همچون طاعون تمام جهان Blackmist را در خود غرق کرده است . ارتشی از شورشی ها برای مقابله با دشمنان تشکیل شده بود که دیگر اثری از آنها وجود ندارد . جنگ برای آزادی به پایان رسیده است و هنوز Vandheer به عنوان پادشاه ستمگر بر مسند قدرت تکیه زده و بر سرزمین های مشت آهنین حکومت می کند . با این حال , گریه های انسان های بی گناه برای رهایی این سرزمین از چنگ موجودات ستمگر هرگز نادیده گرفته نخواهد شد . روزی فراخواهد رسید و کسی از میان این مردم ظهور خواهد کرد که توانایی رویارویی با مشکلات بزرگ را داشته باشد , شخصیتی دارای قدرت های آسمانی و لقبی مقدس , مسلح به بال هایی فولادی . Armed with Wings یکی از بازی های اکشن و پلتفرم 2 بعدی بشمار می آید که در آن شما در قالب شخصیتی جنگجو به ایفای نقش می پردازید . کسی که باید با استفاده از توانایی های خارق العاده خود , جهان Blackmist را از دست دشمنان نجات دهد . بال هایی که در اختیارتان قرار دارد , این امکان را به شما می دهد تا آزادانه به کشف آسمان و اسرار غیر قابل دسترس آن پی ببرید . البته سلاحی مرگبار نیز در دستان شما قرار دارد که می تواند هر شی که در مقابلتان قرار گیرد را به زانو درآورد .

سایر توضیحات : Armed with Wings Rearmed یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Sun-Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تیغه شمشیر شما دارای قدرت رعد و برق است . در این بازی شما تنها نخواهید بود و یک عقاب در طول مراحل مختلف بازی شما را همراهی می کند . عقابی که می تواند در برهه ای از بازی شما را در حل معماهای پیش رویتان یاری کرده و یا توجه دشمنان را به خود معطوف کند تا شما راحت تر بتوانید آنها را از بین برید . جهان تاریک Blackmist , ویران و پر از هیولا ، مزدوران و اسرار کشف نشده است . بازی بیش از 40 ماموریت را شامل می شود که هرکدام به نحوی توانایی شما را به چالش می کشد . بازی علاوه بر بخش تکنفره از بخش های دیگری همانند survival و multiplayer نیز پشتیبانی می کند . سبک هنری خاص و موسیقی متن فوق العاده , حال و هوای خاصی به بازی بخشیده است .طبق گفته سازندگان بازی برای آنکه تجربه بهتری از این بازی کسب کنید بهتر است از کنترلرهای XBox استفاده نمایید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Armed with Wings Rearmed

مشخصات بازی Armed with Wings Rearmed :

نام بازی : Armed with Wings Rearmedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Sun-Studiosمنتشر کننده : Sun-Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Armed with Wings Rearmed

لینک دانلود