تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Arms Race The Cold War Era United Nations نسخه SKIDROW

جنگ سرد بدون دیپلماسی پیروز نخواهد بود . در عوض بسیاری از موفقیت های عملیات نظامی و جاسوسی های بین المللی ، توسط ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی به دست آمد . Arms Race یکی از بازی های تکنفره مبتنی بر استراتژی است که بر اساس رویدادهای جنگ سرد میان آمریکایی ها و شوروی ها در دهه های 1950 تا 1990 روایت می شود . در طی چند ساعت گیم پلی ، بازیکنان به چهار دهه جنگ ، پارانویا ، پنهانکاری و ذهنیت ما در برابر آنها سفر می کند . بسیاری از جنبه های نبرد به صورت فشرده در Arms Race گنجانده شده و همین موضوع باعث گردیده تا این بازی نسبت به بازی های استراتژیک آنلاین با درون مایه ای یکسان ، متمایز گردد .

سایر توضیحات : Arms Race The Cold War Era United Nations یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Alina Digital طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . واحدهای ارتش و جاسوسی برای حمایت از دولت محلی متحد و یا تبدیل شورشی به انقلابیون در کشورهای مخالف ، ایجاد شبکه های جاسوسی برای حمایت از برنامه های تبلیغاتی دولتی ، طراحی استراتژی و تاکتیک های مختلف ، نقشه دنیای جدید با رویدادهای متحرک روی آن ، درخت فن آوری مسابقه فضایی جدید ، پیامدهای جهانی ، درخت فن آوری نظامی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Arms Race The Cold War Era United Nations Center

مشخصات بازی Arms Race The Cold War Era United Nations :

نام بازی : Arms Race The Cold War Era United Nationsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Alina Digitalمنتشر کننده : Alina Digitalسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Arms Race The Cold War Era United Nations

لینک دانلود