تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Artania تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/19 آپدیت v1.1 نسخه PLAZA اضافه شد.

Artania یک بازی ماجرایی غیر خطی است با سبک RETRO،هنگامی که با استفاده از یک لوکوموتیو قدیمی در این دنیای آخر الزمانی ماجراجویی می کنید با تصمیمات سختی روبرو می شوید ، این تصمیمات سرنوشتتان را مشخص می کنند .شما یک بازمانده از فاجعه هسته ای اخیر هستید ، شما سعی می کنید بازماندگان دیگر را پیدا کنید.این بازی روایتی غیر خطی و رشته های داستانی بسیار متنوع به شما پیشنهاد می کند تا در نهایت شما را به یکی از پایان های هفت گانه برساند. این بازی داستان بازماندگان جنگ های اتمی را بازگو می کند در حالی که پایان داستان به شما بستگی دارد .در طول سفرتان شما برخورد هایی غیر منتظره خواهید داشت ، باید امادگی کاملی برای تصمیم گیری داشته باشید چون این تصمیمات اینده ی شما را مشخص می کنند .

سایر توضیحات : حتی در دنیای آخر الزمانی این  بازی  تنها نیستید ، جنگ های هسته ای همواره فاجعه آور هستند . این بازی سعی دارد همنوع دوستی را حتی در این شرایط سخت نشان دهد ، شما باید زنده بمانید و دیگر بازماندگان را پیدا کنید البته همه ی ان ها دوستان شما نخواهند بود .شما با استفاده از یک لوکوموتیو قدیمی دنیا را کاوش می کنید و برخورد هایی غیر قابل پیش بینی خواهید داشت ، گرافیک زیبا اما آخر الزمانی ، صدا گذاری قابل قبول ،روایتی مناسب و تنوع در گیم پلی بر خلاف تصور از ویژگی های بارز این بازی هستند ، بازخورد های اولیه این بازی تقریبا مثبت هستند  و می توان گفت این تجربه ای جدید برای شما خواهد بود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی ماجرایی آخرالزمانی کامپیوتر Artania جدید

مشخصات بازی   Artania :

نام بازی : Artaniaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : SmartHart Gamesمنتشر کننده : SmartHart Gamesسبک بازی : ماجرایی ، آخرالزمانینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Artania

لینک دانلود