دانلود بازی Ashes of the Singularity Escalation v3.0 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/11/29 نسخه Ashes of the Singularity Escalation v3.0 - CODEX اضافه شد.

Ashes of the Singularity Escalation

بازی ای در سبک استراتژیک است که توسط استودیو Oxide Games ساخته شده است . در قرن 21 انسان ها توانسته اند به فناوری به نام Hailee دست پیدا کنند که آنها را برای خلق آینده بشریت کمک می کند . با استفاده از این فناوری , بشریت قادر است به سرعت در سایر فناوری ها به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کند و به نقطه ای از تاریخ دست یابد که هیچکس حتی تصورش را هم نمی کند . حالا بشریت وارد عصر طلایی جدیدی شده است . برج های دفاعی جدید بسازید تا در برابر حملات دشمنان بتوانید از قلمرو و ارتش خود محافظت کنید. از مزیت تخریب پذیری ققنوس خود بهره برده و از آن در نابودی دشمنان استفاده کنید. بازی در این نسخه برای معرفی شما با واحد ها و ساختمان های جدید یک سناریو ساخته که منحصرا برای این نسخه میباشد. Clutch of Eggs، Hatchlings، Scarab، Heart of the Phoenix، Falling Star و Skirmisher از نیرو های جدید بازی هستند که هر کدام توانایی ها و قابلیت های خود را دارند که در ادامه به شرح هر یک میپردازیم. Clutch of Eggs میتواند حجم های زیاد از دشمن را با یک حرکت نابود کند. Hatchlings، تخم هایی به طرف دشمن پرتاب کرده که پس از برخورد از تخم بیرون آمده و دشمن را نابود خواهند کرد. Scarab جزو نیرو های آهسته اما بسیار کارآمد در نبرد است. Falling Star میتواند سیستم دشمن را به طور موقتی و برای مدتی غیرفعال کند. از ساختمان های جدید این نسخه میتوان به Auxiliary Assembly اشاره کرد که میتواند تمامی واحد ها را به جز ققنوس بسازد. چندین مسیر در

 بازی Ashes of the Singularity Escalation

به پایگاه دشمن ختم میشوند بنابراین شما باید ارتش خود را تقسیم کرده و هرکدام را به یه جبهه اعزام کنید، تا بتوانید بر دشمن چیره شوید. دفاع خود را ارتقا داده تا در صورت حمله دشمن بتوانید در برابر آن مقاومت کرده و حمله او را دفع کنید.  
نام: Ashes of the Singularity: Escalation
حجم فایل: 14.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Stardock Entertainment - Oxide Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v3.0
نسخه: CODEX
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
رمز فایل: www.download.ir

Ashes of the Singularity Escalation v3.0 - CODEX

Expand your strategic options, wield devastating new units, and turtle up with some fierce new defenses in Ashes of the Singularity: Escalation - Hunter / Prey! Haalee and her Substrate army are back with several brand new units that are armed and ready to destroy their enemies. The PHC, not to be outdone, have built up brand new defensive towers to counter the onslaught. Take advantage of the devastating capabilities of the new Heart of the Phoenix juggernaut, entrench yourself in your base and defend yourself with powerful and heavy-hitting Minos Cannons, and much more.

لینک دانلود