تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Attack Heroes نسخه SKIDROW

Attack Heroes یکی از بازی های مستقل سرگرم کننده می باشد که برای پایان دادن به تمامی چالش ها , وابسته به توانایی های شما خواهد بود . داستان در سه امپراطوری روایت می شود , ماجراجویی های Xiaomu , یک پسر با گذشته مرموز . سرنوشت گره خورده با LiuBei , او به همراه دوستش داستان فرار را آغاز می کند . هیچ لحظه خنده دار و سرگرم کننده ای در این ماجراجویی وجود ندارد , اما میزان وفاداری شخصیت ها به یکدیگر به وفور قابل مشاهده خواهد بود . در نهایت آنها متوجه خواهند شد که چرا جهان پیرامونشان هر روز به پرتگاه نابودی تزدیکتر می شود .

سایر توضیحات : Attack Heroes یکی از بازی های سبک استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Ejoy Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شخصیت های بازی دارای توانایی و مهارت های منحصر به فردی می باشند که انیمه های مختلف هسته مرکزی سبک نبردها را شکل می دهد و وجود سبک مانگای ژاپنی جلوه خاصی به صحنه های نبرد بخشیده است . موسیقی متن بازی توسط LuoTianyi ساخته شده که ریتم خاصی به بازی شما می بخشد . battle mode یکی از ساده ترین بخش های بازی به حساب می آید اما به شدت استراتژیک می باشد . تمامی محتوای این بخش به سرعت عکس العمل و تغییر نگرش شما نسب به موقعیت دشمن وابسته است . بیش از 52 مهارت ویژه در اختیار شما قرار داده شده است تا به وسیله آنها بتوانید سبک مبارزه ای منحصر به خود را خلق کنید . هرگز فراموش نکنید که موجودات مختلف تشنه به خون شما می باشند و در هر مرحله انتظار شما را می کشند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Attack Heroes نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Attack Heroes :

نام بازی : Attack Heroes پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Ejoy Games منتشر کننده : Ejoy Games سبک بازی : استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Attack Heroes

لینک دانلود