تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Attack of the Earthlings – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/24 آپدیت 1.0.4 نسخه CODEX اضافه شد.

Attack of the Earthlings یکی از بازی های ترکیبی مبتنی بر توانایی پلیر و مخفی کاری است که در آن ، پلیر اینبار کنترل نژادهای بیگانه ای را برعهده دارد که باید از سرزمین خود در برابر هجوم انسان ها محافظت کند . Galactoil یک شرکت تامین انرژی است که برای سودآوریی خود دست به هرکاری می زند . مدتی قبل آنها موفق به کشف انرژی در سیاره X13 شدند و همین موضوع باعث شد تا گروهی برای بدست آوردن آن به سیاره مورد نظر اعزام شوند . در این بازی شما کنترل موجوداتی به نام Swarmers را برعهده دارید ، گونه ای که برای ارتقا توانایی و مهارت های خود از گوشت انسان ها تغذیه می کند .

سایر توضیحات : Attack of the Earthlings یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Team Junkfish طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Junkfish Limited برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . برای متوقف ساختن حمله ، Swarmer ها باید با دقت برنامه ریزی کنند . کنترل گروهی از موجودات را در اختیار بگیرید ، تله ها را در جای درستی کار گذارید و در نقاط تاریک پنهان شوید و در زمان مناسب به طعمه خود یورش ببرید . بهبود مهارت های شما ، فقط به خودتان بستگی دارد و هرچه بهتر ماموریت ها را پشت سرگذارید و بتوانید انسان های بیشتری را نابود سازید ، آن زمان است که می توانید به یک موجود بی رحم و شکست ناپذذیر بدل شوید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Attack of the Earthlings Center

مشخصات بازی Attack of the Earthlings :

نام بازی : Attack of the Earthlingsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Team Junkfishمنتشر کننده : Junkfish Limitedسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Attack of the Earthlings

لینک دانلود