تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Auto Age Standoff نسخه PLAZA

در آینده ای درخشان اما دور ،بازیابی آمریکای جدید در دستان مبارزان ماشین سوار است . با Dark Jaw و دسته ی شیطانی اش هم دست می شوید یا Val Vega شجاع؟ماشین کشنده ی خودتان را سفارشی سازی کنید ،در مبارزاتی پایاپای و با مضامین دهه ی 80 شرکت کنید .تجهیز شوید و مبارزه کنید .داستان ما در آینده ای دور روایت می شود ، سال 2080 . از آمریکا خرابه ای بیش نمانده است ویک گروه موتور سوار برای ایجاد صلح در شرق فعالیت می کنند .جبهه ی خودتان را انتخاب کنید و با تمام سرعت در مبارزاتی بی رحم شرکت کنید مبارزاتی که با گرافیک کارتون های دهه ی 80 پیاده سازی شده اند. ایا در کنار SAIGE و Val Vega مبارزه می کنید تا آینده ای بهتر بوجود بیاورید یا اینکه برای سلطه ی کامل می جنگید و به Dark Jaw شیطانی ملحق می شوید ؟تصمیم با شما است .این بازی دارای بخش چند نفره محلی است و از دسته پشتیانی می کند .شما می توانید از بخش Split Screen این بازی لذت ببرید و حد اکثر سه نفر از دوستانتان را به یک گیم پلی مهیج در بخش رقابتی یا Co op چهار نفره دعوت کنید .

سایر توضیحات : این بازی در سال 2080 روایت می شود ، دنیایی با تکنولوژی های جدید .هرچه به شما برتری ببخشد نیاز خواهید داشت این بازی اسان نخواهد بود .شاسی اتوموبیل خود را انتخاب کنید و سلاح ها یا ابزار های متنوع را بر روی ان نصب کنید ، این ها شامل موشک انداز ، مین ، تقویت کننده ها و … می شوند .14 خودرو ی متفاوت در کلاس های سبک ، سنگین ،متوسط و  Tower در بازی وجود دارند تا در کنار 30 سلاح و ابزار متفاوت آزادی انتخاب مناسبی برای بازیکن وجود داشته باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی اکشن مسابقه ای کامپیوتر Auto Age Standoff جدید

مشخصات بازی   Auto Age Standoff:

نام بازی : Auto Age Standoffپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Phantom Compassمنتشر کننده : Phantom Compassسبک بازی :اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Auto Age Standoff

لینک دانلود