تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Auto Dealership Tycoon

بازی Auto Dealership Tycoon در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی مستقل Diggidy.net, LLC ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . به Auto Dealership Tycoon خوش آمدید جایی که می توانید نمایندگی خودرو خود را داشته باشید مراقب رضایت مشتری از خود بوده اگر بیش از حد در این زمینه نقطه ضعف داشته باشید مشتریان شما نیز کم می شود . مشتریان ویژه به بهانه ی هر مراسم در آنجا جمع می شوند .

خلاصه بازی : قیمت اتومبیل های خود را مدیریت کنید اگر قیمت ها بیش از حد زیاد باشد مشتریان از شما خرید نمی کنند و اگر بیش از حد کم باشد سودی به شما تعلق نمی گیرد . آیا می خواهید مشتریان بیشتری به گالری شما بیایند؟ قیمت خود را روی برخی از اتومبیل ها معروف کاهش داده و ببینید چگونه مشتریان با یکدیگر رقابت می کنند . با دیگر فروشندگان اتومبیل رقابت کرده و سعی کنید تا آنها را کنار بزنید شرکت در حراج های هفتگی و مناقصه های مختلف نیز از دیگر وظایف شما در Auto Dealership Tycoon می باشد . اگر در حساب شما پول سرازیر شده از آن استفاده کرده و ماشسن خریداری کنید . همچنین می توانید کارمندانی در زمینه ی مدیر فروش , مدیر خدمات , مدیر امول مالی و کارکنان خدمات استخدام کرده و یا حتی اخراج کنید . شما در بازی Auto Dealership Tycoon قادر خواهید بود تا ساختمان خود را از قبیل بخش انتظار , قسمت حضور منشی و دیگر بخش ها آپگرید و ارتقا دهید .

مشخصات بازی :نام بازی : Auto Dealership Tycoonنام بازی (فارسی) : شبیه ساز نمایندگی خودروپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Diggidy.net, LLCمنتشر کننده : Diggidy.net, LLCسبک بازی : شبیه ساز
لینک دانلود