تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Automation The Car Company Tycoon Build 200417

به روز رسانی :

1399/02/01 نسخه Build 200417 اضافه شد .

Automation The Car Company Tycoon Game

در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیو Camshaft Software ساخته و استودیوی مذکور بازی را برای PC منتشر کرده است . این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا ماشین خودرو را طراحی و آن را بسازند . هر جز از ماشین را که می خواهید آن را از سوپر اسپرت ها خریده و یا آن را از تولید کننده های انبوه تهیه کنید . با در دست داشتن ابزار قدرتمند نظیر طراح موتور , بازیکنان می توانند ماشین و موتور خود را هم زمان با جزئیات پیش ببرند . کمپین بزرگ بازی Automation The Car Company Tycoon Game از سال 1946 آغاز شده و تا سال 2020 در جریان می باشد . هدف اصلی کسب موفقیت برای دست یابی به شرکت های مطرح می باشد . در هر مدل از تولید کنندگان شما می توانید با موفقیت روبه رو شوید اگر رهبری درستی انجام دهید . وظیفه ی بازیکنان طراحی موتورها و ماشین , کنترل کارخانه ها , محصولات , تحقیق و گسترش در کنار کمپین های تبلیغاتی می باشد . در طول بازی زمان قابل کنترل است شما می توانید آن را Puss کرده و رویدادی را به عقب بیاندازید .

بازی Automation The Car Company Tycoon

بر پایه ی سه محور اصلی طراحی شده است طراحی موتور , طراحی خودرو و مدیریت شرکت . تقریبا با وجود تمام آیتم ها بی نهایت این آزادی عمل به بازیکن داده می شود تا به صورت آزاد و خلاقانه ماشین ها خود را ساخته و از آنها لذت ببرید . 
نام: Automation The Car Company Tycoon
شرکت سازنده: Camshaft Software
ورژن: Build 200117
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
سبک بازی: شبیه ساز - مدیریت
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Camshaft Software
رمز فایل: www.download.ir

Automation The Car Company Tycoon Build 200417

The current release contains the Car and Engine design aspects of Automation along with a simplified "Lite Campaign" version of the Tycoon gameplay. As well as an Open Beta of the Car and Engine design aspects of Automation built in Unreal Engine 4, giving major improvements in graphical quality, performance, playability and UI Design.

لینک دانلود