تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ballistic نسخه PLAZA

هنگامی که شخصی بسیار قدرتمند به نام کاز تمامی نیروهای سیاره اسکورتا 2 را بدست می گیرد ، هوش مصنوعی که مسئول محافظت از سیاره و نیروهای تحت فرمان آن می باشد یک ربات را به نام icosahedron به این سیاره می فرستد تا این فرد و افراد تحت کنترل آن را از بین ببرد و باری دیگر سیاره را آزاد سازد . کنترل کشنده ترین و قدرتمند ترین ربات در سرتاسر کهکشان را بدست گرفته و به ماموریتی بروید که در نتیجه آن انسان ها و موجودات بیگناه زیادی را از سرنوشتی بدتر از مرگ برهانید . در این راه کاز ستمگر از هرچیزی برای کند کردن و نابودی شما بهره می برد ، اما شما باید با استفاده از هوش خود به مقابله با این شرایط بپردازید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Ballistic یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Electrovore ساخته شده است . در این بازی شما در نقش یک ربات دایره مانند کشنده می باشید که باید با گذر از میان کوهی از مشکلات ، معماها و دشمنان سیاره خود را نجات داده و به دست صاحبان اصلی آن باز گردانید . فضای اصلی این بازی طنز می باشد که باعث جذابیت اصلی این بازی شده است ، دشمنان اصلی شما در این بازی انسان ها پس از برخورد های مرگ آور شما مانند بازی بولینگ به اطراف پرت می شوند و این امر فضای شاد و سرگرم کننده ای را برای شما به همراه دارد . بازی رایانه ای Ballistic در تاریخ 20 فوریه 2017 برای سیستم عامل ویندوز منشتر شده و موفق به کسب نمره 100% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Ballistic

مشخصات بازی Ballistic :

نام بازی : Ballisticپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Electrovorecمنتشر کننده : Electrovoreسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ballistic

لینک دانلود