تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر BASEMENT نسخه PLAZA

سردابی تاریک همراه با صداهای عجیب و غریب! اینجا کجاست؟ هیچ چیزی نمایانگر دلیل حضور شما در این مکان نیست! حال باید چه کرد؟ بدون شک باید با تمام سرعت از این مهلکه گریخت. اما اگر در میانه راه تله و دامی باشد چه؟ باید هوش و حواس را نیز به کار بست تا دم به تله نداد! این توضیحات بیانگر حال و روز شما در بازی ترسناک BASEMENT است که در آن شما تنها یک هدف دارید؛ گریختن از این محیط رازآلود! در این مسیر شما با موجودات مختلف و ترسناکی روبرو خواهید شد که در این مکان تاریک زندگی می کنند. باید مراقب خود باشید و زنده بمانید تا شاید راهی برای خروج پیدا کنید. محیط بازی طوری طراحی شده که موزیک و اتمسفر بازی در مواجهه با شرایط مختلف تغییر می کند و شما متوجه این تغییرات خواهید شد.

سایر توضیحات: بازی BASEMENT یک بازی جالب و ترسناک است که با ایده ی یک شخص خاص ساخته شده است بطوریکه داستان بازی ساخته و پرداخته ذهن یک شخص است. جالب اینجاست که داستان بازی طوری جلو می رود که پس از مدتی شما متوجه می شوید که توسط پدرتان که مدت هاست فوت کرده است به این مکان آورده شده اید. بازی BASEMENT توسط شرکت Golden Bear’s Company برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

BASEMENT.center.www.download.ir

مشخصات بازی BASEMENT :

نام بازی : BASEMENTپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Golden Bear’s Companyمنتشر کننده : Golden Bear’s Companyسبک بازی : ترسناک – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

BASEMENT

لینک دانلود