تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی کامپیوتر Beholder Blissful Sleep تمام نسخه ها + آخرنی آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/13 آپدیت v20171002 نسخه Battery اضافه شد.

تابلو اعلانات مفتخر است تا Hector را معرفی کند , صاحبخانه موفقی که توانسته بود موفقیت های بسیاری را همراه با Carl Shteyn به دست آورد . شما نمی توانید به یاد بیاورید که در سال های دور چگونه او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و نهایتا مجبور شد برای همیشه محل زندگی اش را ترک گوید , اما همه چیز همیشه آنطور که به نظر می رسد پیش نمی رود … به آینده Beholder خوش آمدید , جهانی که توسط دولتی سرکوبگر اداره می شود و مردم تنها برای زنده ماندن در چنین وضعیتی تلاش می کنند . در این بازی 5 داستان روایت می شود , داستان قربانی که بطور اشتباه در موقعیت هولناکی قرار می گیرد و در حال حاضر به دنبال راه نجاتی می باشد .

سایر توضیحات : Beholder Blissful Sleep یکی از بازی های سبک استراتژیک و ماجرایی است که توسط کمپانی Warm Lamp Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Alawar Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کسانی وجود دارند که برای رسیدن به خوشبختی دست به هرکاری می زنند و حالا زمان آن رسیده است تا با عواقب کارشان روبرو شوند . او کسی است که جان خود را برای دولت به خطر انداخته است اما توسط دولت به مهره سوختگی بدل شده . او کسی است که همه چیز داشت اما حالا تمامی اموالش را از دست داده است . در طول بازی با کاراکترهای مختلفی تعامل خواهید نمود که همگی آنها در زیر یک سقف زندگی می گذرانند و توسط دولت تحت کنترل می باشند . به Krushvice 6 بازگردید و کار خود را برای دولت آغاز نمایید شاید سرنوشت , آینده خوبی را برای شما رقم زند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Beholder Blissful Sleep نسخه RELOADED

مشخصات بازی Beholder Blissful Sleep :

نام بازی : Beholder Blissful Sleep

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Warm Lamp Games

منتشر کننده : Alawar Entertainment

سبک بازی : استراتژیک و ماجرایی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Beholder Blissful Sleep

لینک دانلود