تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Beholder Blissful Sleep تمام نسخه ها + آخرنی آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/13 آپدیت v20171002 نسخه Battery اضافه شد.

تابلو اعلانات مفتخر است تا Hector را معرفی کند , صاحبخانه موفقی که توانسته بود موفقیت های بسیاری را همراه با Carl Shteyn به دست آورد . شما نمی توانید به یاد بیاورید که در سال های دور چگونه او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و نهایتا مجبور شد برای همیشه محل زندگی اش را ترک گوید , اما همه چیز همیشه آنطور که به نظر می رسد پیش نمی رود … به آینده Beholder خوش آمدید , جهانی که توسط دولتی سرکوبگر اداره می شود و مردم تنها برای زنده ماندن در چنین وضعیتی تلاش می کنند . در این بازی 5 داستان روایت می شود , داستان قربانی که بطور اشتباه در موقعیت هولناکی قرار می گیرد و در حال حاضر به دنبال راه نجاتی می باشد .

سایر توضیحات : Beholder Blissful Sleep یکی از بازی های سبک استراتژیک و ماجرایی است که توسط کمپانی Warm Lamp Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Alawar Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کسانی وجود دارند که برای رسیدن به خوشبختی دست به هرکاری می زنند و حالا زمان آن رسیده است تا با عواقب کارشان روبرو شوند . او کسی است که جان خود را برای دولت به خطر انداخته است اما توسط دولت به مهره سوختگی بدل شده . او کسی است که همه چیز داشت اما حالا تمامی اموالش را از دست داده است . در طول بازی با کاراکترهای مختلفی تعامل خواهید نمود که همگی آنها در زیر یک سقف زندگی می گذرانند و توسط دولت تحت کنترل می باشند . به Krushvice 6 بازگردید و کار خود را برای دولت آغاز نمایید شاید سرنوشت , آینده خوبی را برای شما رقم زند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Beholder Blissful Sleep نسخه RELOADED

مشخصات بازی Beholder Blissful Sleep :

نام بازی : Beholder Blissful Sleepپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Warm Lamp Gamesمنتشر کننده : Alawar Entertainmentسبک بازی : استراتژیک و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Beholder Blissful Sleep

لینک دانلود