تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bermuda Lost Survival نسخه ALI213

به روز رسانی :

1397/06/06 نسخه ALI213 اضافه شد .

بازماندگان ، ماجراجویان ،کاشفین !برای ماجراجویی در راز آلود ترین نواحی  زمین آماده شوید . مثلث برمودا به دلیل ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماهایی بی شمار زبان زد است.آیا به اندازه ی کافی زنده می مانید تا راز ان را کشف کنید ؟Bermuda Lost Survival به صورت جهان باز ساخته شده است ،چون بخش های مختلف در این بازی تمامی منابع را ندارند شما باید ایستگاه های استراتژیک بنا کنید تا مهارت ساخت و ساز را در کنار راه های رفت و آمد بهینه کنید .این بازی یک زیست بوم پویا دارد. هر منطقه زیست بوم مخصوص به خودش را دارد که می تواند توسط شما تحت تاثیر قرار بگیرد .حیات وحشی را نظاره کنید و تعادل طبیعی را حفظ کنید چون زندگی شما به منابع طبیعی بستگی دارد .هرچقدر جلو تر می روید تمرکز بازی نیز تغیر می کند ، برای مثال در ابتدای بازی توانایی ساختن و بنا کردن بسیار کارامد است اما بعدا شما آب های عمیق تر را کاوش می کنید تا به راز های برمودا پی ببرید اما بهتر است بدانید کار های شما در اعماق دریا مورد توجه قرار خواهند گرفت .تجهیزات خودتان را بهبود ببخشید ، خرابه هایی شگفت انگیز و سازه هایی باستانی را کشف کنید ، ان ها را برای غنایمی منحصربفرد کاوش کنید و اطلاعاتی به دست بیاورید که می توانند شما را در بر ملا کردن راز برمودا یاری کنند .شما برای مدت طولانی تنها نخواهید بود زمانی که بیش از حد جلب توجه کنید یک فرقه ی ناسازگار بر سر راه شما قرار می گیرد و شما برای کشف این راز و زنده ماندن مبارزه خواهید کرد .

روایت این بازی به صورت یک سفرنامه پیاده سازی شده است، این سفرنامه ی 44 روزه را با هم بررسی می کنیم :

 – روز اول : من تنها زنده ماندم ، هیچ چیز اطراف من نیست به جز دریا و افق .
– روز سیزدهم : وضعیت بد اب و هوایی همچنین هوای سرد واقعا من را تضعیف کرده است و تدارکات من هم رو به اتمام است .
– روز پانزدهم : من تعدادی ابزار ابتدایی درست کردم و ماهی گرفتم ، امیدوارم توجه شکارچیان را جلب نکرده باشم ، هنوز آب یک مشکل است .
– روز هفدهم : من یک جزیره ی بسیار کوچک پیدا کردم ، پر از حیات و خرابه های قدیمی است ، من منابع زیادی از این محل جمع آوری کردم ، ممکن است بتوانم با آن یک پناهگاه بسازم.
– روز بیست و نهم : به خانه ی جدید من خوش آمدید ، خیلی زیبا نیست ولی  مخفیگاهی مناسب است ، من راهی برای تقطیر اب پیدا کردم پس فعلا در امان هستم .
– روز سیم : من سعی دارم تجهیزاتم را بهبود ببخشم تا بتوانم بیش تر ماجراجویی کنم .
– روز سی و چهارم :یک جزیره ی کوچک دیگر پیدا کردم ، اما یک چیزی فرق می کند ، اب اینجا تیره تر است ، من کنار تخته سنگ یک شی ء عجیب غریب پیدا کردم ولی ناگهان کوسه ها را دیدم پس این محل را علامت زدم تا بعدا بررسیش کنم .
– روز چهل و یکم : درباره ی آن قطعه سنگ قدیمی درست فکر کرده بودم ، این یک ساختمان بسیار قدیمی است ، راه ورودی بسیار کوچکی وجود دارد اما من اتاق هایی خالی درون آن مکان پیدا کردم ، به هر حال به اکسیژن بیش تر و یک منبع نور نیاز دارم تا بتوانم به اعماق این دخمه بروم
– روز چهل و چهارم : اتفاقات عجیبی در حال وقوع است!  چیزی بیدار شد ! نوری را دیدم که در اعماق این دخمه ها در حال حرکت بود .


*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*
*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی ماجرایی اکشن کامپیوتر Bermuda Lost Survival جدید

مشخصات بازی   Bermuda  Lost Survival:

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : NIGHTBOX

منتشر کننده : NIGHTBOX

سبک بازی :اکشن ، ماجرایی ، استراتژیک

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : steam

تریلر رسمی بازی Bermuda Lost Survival

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
12000 تومان
خرید پستی بازی Bermuda Lost Survival نسخه ALI213
خرید
لینک دانلود