تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Blackfaun نسخه PLAZA

امروزه سبک نقش آفرینی قادر است تا به رویای فانتزی هر فردی را جامع عمل بپوشاند . در این سبک بازی ها شما قادر خواهید بود در نقش هر شخصیتی که علاقه دارید قرار بگیرید . شما می توانید یک جادوگر قدرتمند ، یک شوالیه دلاور و یا یک جست و جو گر فضایی شوید . نکات مثبت این سبک باعث شده است که این سبک در دنیای بازی های رایانه ای به یکی از محبوب ترین سبک ها تبدیل شود بطوری که هرساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شود ، بازی هایی مانند سری Fallout و Mass Effect از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Blackfaun یکی از جدیدترین بازی های این سبک می باشد که با استفاده ازالمان های بازی های استراتژی موفق به خلق یک بازی بسیار زیبا شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Blackfaun یک بازی نقش آفرینی سرعتی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Wild Guess Software ساخته شده است . این بازی شما را در نقش قهرمان دنیای در حال نابودی توسط شیاطین قرار می دهد و شما باید با مبارزه با این موجودات آنها را از سرراه خود بردارید و دوستان و خانواده خود را نجات دهید . گیم پلی این بازی الهام گرفته شده از گیم پلی های کلاسیک بازی های نقش آفرینی می باشد ، در طول بازی شما آیتم های بسیاری پیدا خواهید کرد که شخصیت شما را بیار قدرتمند تر خواهد کرد در همین راستا سازندگان برای آسان تر نشدن بازی دشمنان شما را نیز به همان اندازه قدرتمند خواهند ساخت . بازی رایانه ای Blackfaun در تاریخ 27 آکتبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 71% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Blackfaun

مشخصات بازی Blackfaun :

نام بازی : Blackfaunپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Wild Guess Softwareمنتشر کننده : Wild Guess Softwareسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Blackfaun

لینک دانلود