تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blazing Beaks v0.5.76

پرندگانی با سلاح راه خودشان را از میان ازدحامِ جهش یافتگان ، هیولاها و موجودات عجیب غریب باز می کنند تا از تهاجم دشمنان جلوگیری کنند ، در این دنیای پر رنگ و لعاب ، جمع آوری غنایم و آیتم ها برای زنده ماندن ضروری است ،یک گیم پلی Rogue-Like بسیار مهیج ، راز های متنوع ، ماجراجویی ها و داستانی هایی شگفت انگیز در انتظار شما هستند اما صبر کنید این بازی را می توانید با دوستان به صورت Co op محلی نیز تجربه کنید ! بخش داستانی را می توان به صورت تک نفره یا دو نفره بازی کرد ، دسته های بی پایانی از دشمنان وجود دارند که می توانید از مبارزه کردن در مقابل آن ها لذت ببرید ، می توانید آن ها را به شیوه های متفاوتی از پا در بیاورید  و هر طور که دوست دارید ان ها را متلاشی کنید . مراحلی چالش برانگیز در دنیایی مجذوب کننده که پر است از شگفتی ها .اگر دوستان بیش تری دارید این بازی دارای یک حالت چند نفره رقابتی نیز هست که در آن می توانید به صورت 2-4 نفره با یکدیگر مبارزه کنید .

سایر توضیحات : بازی Blazing Beaks دارای حالت های گیم پلی متنوعی است ، شما می توانید به صورت تک نفره و دو نفره بخش داستانی را دنبال کنید یا اینکه در حالت های گیم پلی زیر تا سقف چهار نفر با یکدیگر رقابت کنید .

Deathmatch : در این حالت گیم پلی هر بازیکن برای بقای خودش مبارزه می کند و آخرین بازیکن پیروز میدان خواهد بود . Drop Hearts : وقتی به یک بازیکن صدمه وارد می شود ، یک قلب بر روی زمین می اندازد که دیگر بازیکنان می توانند آن را بردارند . Skull Keeper: جمجمه ی طلایی را بردارید و آن را نگه دارید تا به دشمنانتان صدمه وارد کنید . Hunting : هر بازیکن به هنگام شروع بازی یک نیزه خواهد داشت ، برای استفاده ی مجدد از نیزه باید آن را از روی زمین بردارید .

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید* *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازیچند نفره اکشن کامپیوتر Blazing Beaks جدید

مشخصات بازی   Blazing Beaks:

نام بازی : Blazing Beaksپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Applavaمنتشر کننده : Applavaسبک بازی :اکشن ، چند نفرهنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Blazing Beaks

لینک دانلود