تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blood and Gold The Zombiest Adventures نسخه PLAZA

به ماجراجویی زامبی ها خوش آمدید . تصور کنید سال 1650 است و زامبی ها تمامی سرزمین ها را به زیر سلطه خود درآورده اند . چه آینده ای در پیش روی شماست ؟ در حال حاضر تعداد افراد محدودی از اقوام آمریکایی , گروه مهاجمان و امپراتوری آزتک زنده مانده اند و انبوهی از مردگان متحرک انتظار آنها را می کشند . در این بازی شما رهبری گروهی از بازماندگان را برعهده دارید که برای زنده ماندن باید دست به هرکاری از جمله سرقت از رهگذران جاده ای , جمع آوری مهمات و از همه مهمتر جستجوی غذا , بزنید . به عنوان پاداش بازی این امکان را به شما می دهد تا بر بالنی سوار شده و از آنجا به دشمنانتان شلیک کنید .

سایر توضیحات : Blood and Gold The Zombiest Adventures یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی , استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی ORGS Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Snowbird Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مهمترین اصل بازی , بقا است , گرسنگی در عرض یک هفته می تواند تمامی اعضای گروهتان را از پای درآورد . جستجوهای پیوسته برای یافتن غذا به ناچار شما را بر سر دوراهی های مهمی قرار می دهد . زمانی که مفهمومی به نام زنده ماندن در میان باشد , خوبی و بدی می تواند دیگر معنایی نداشته باشد . پیشروی زامبی ها می تواند کاهش یابد اما اگر بی تفاوت نسبت به مسائل پیش بروید , مطمئن باشید که زودتر از موقع پایان جهان را خواهید دید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Blood and Gold The Zombiest Adventures نسخه PLAZA

مشخصات بازی Blood and Gold The Zombiest Adventures :

نام بازی : Blood and Gold The Zombiest Adventuresپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : ORGS Studioمنتشر کننده : Snowbird Gamesسبک بازی : اکشن , ماجرایی , استراتژیک و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Blood and Gold The Zombiest Adventures

لینک دانلود