دانلود بازی کامپیوتر BLUE REVOLVER

BLUE REVOLVER یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Stellar Circle طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . آیا تا بحال احساس کرده اید که جهان توانایی و استعدادهای شما را درک نمی کند ؟ Mae یک برنامه نویس نابغه گوش خرگوشی است ، قادر به دستکاری واقعیت با چند کلید ، کسی که می تواند با استفاده از دستگاه های سفارشی واقعیات را به تصویر کشد . به هرحال ، نابغه ها هیچگاه در زمانشان کشف نمی شوند و او قصد دارد با کمک سایر دوستانش در قالب گروهی به نام Blue Revolver نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد .

سایر توضیحات : بیش از 5 مرحله در این بازی وجود دارد که هرکدام به نحوی توانایی های شما را به چالش می کشد و در طول بازی با موجودات و دشمنان عجیب و غریب بسیاری روبرو خواهید شد که سعی دارند هرطور شده شما را از بین ببرند . وجود 3 نوع سلاح مختلف و امکان باز کردن 8 سلاح ویژه ، سیستم افزایش سطح دشواری ، وجود درخت مهارت و امکان بهوبد و ارتقا مهارت ها ، بیش از 24 ماموریت چالش برانگیز ، موسیقی متن گوشنواز ساخته شده توسط Qygen و Novaturtle ، وجود تنها حالت تکنفره و امکان تغییر زاویه صفحه نمایش تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی می باشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر BLUE REVOLVER

 

مشخصات بازی BLUE REVOLVER :

نام بازی : BLUE REVOLVERپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stellar Circleمنتشر کننده : Stellar Circleسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

BLUE REVOLVER

لینک دانلود