تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bravery Rise of The Last Hero

Bravery Rise of The Last Hero یک بازی اکشن ماجرایی و نقش آفرینی است . ماجراجویی شما به یک قهرمان شجاع نیاز دارد ، قهرمانی که حتی در سخت ترین و چالش برانگیز ترین شرایط بتواند خودش را مدیریت کند ، شما می توانید قهرمان داستان باشید !آیا همیشه آرزوی قهرمان بودن در دنیایی فانتزی و قرون وسطایی را در سر می پرورانده اید ؟اگر پاسخ مثبت است باید بگویم شما خوش شانس هستید چون دنیایی مثل این در قالب بازی  Bravery Rise of The Last Hero به شما ارائه می شود .شما یک چوب بر تنها هستید ، از هیچ موجودی هراس ندارید ، همواره تبر بسیار تیز خودتان را با خود حمل می کنید تا چوب ببرید یا با دشمنانتان روبرو شوید .مردم به یک قهرمان نیاز دارند و این در سرنوشتشان نوشته شده است اما همیشه مشکلی وجود دارد … مدت ها پیش دنیا در طول جنگ رهبران بزرگ که به عنوان جبهه های خوبی و بدی شناخته می شدند در هم شکسته شد ،بااز گذشت زمانی طولانی پس از این فاجعه ی بزرگ مردم سعی دارند  تمدن هایی جدید بوجود بیاورند ولی زمانی که همه چیز عادی به نظر می رسید ناگهان موجوداتی عجیب و غریب ظاهر شدند ، این موجودات رفتار حیوانات را تغیر می دهند و بر شیوه ی زندگی انسان ها تاثیر می گذارند .این جا است که ماجراجویی شما اغاز می شود ، این اسان نخواهد بود ، در Bravery Rise of The Last Hero شما به عنوان Sven d’Vali ایفای نقش می کنید ، یک چوب بر ساده با روحیه عدالت طلبی بالا و اراده ای پولادین . او رفته رفته به قهرمانی تبدیل می شود که دنیا را از شیاطین ازاد می کند ، او در ماجراجوییش مکان های زیادی را شناسایی می کند ، با دشمنان متعددی مبارزه می کند  پس شما باید انتظار مبارزاتی بی وقفه (Real Time ) را داشته باشید . او همواره در جست و جوی دوستانی جدید است و همیشه از دوستانش پشتیبانی می کند . از توانایی های دیگر Sven یافتن غننایم و پی بردن به راز ها است .

سایر توضیحات : در این بازی   تجهیزات متنوعی را پیدا خواهید کرد ، می توانید با استفاده از این تجهیزات قدرت قهرمان خودتان را افزایش دهید . این بازی یک عنوان اکشن ماجرایی کلاسیک است همراه با مناطقی متنوع برای ماجراجویی ، زمانی که در محیط باز قرار دارید هیچ گاه در امان نخواهید بود و دشمنان ممکن است از هر سمت حمله کنند .این بازی در آینده قابلیت های جدیدی نیز خواهد داشت . قابلیت ساختن آیتم با استفاده از منابع در آینده به این بازی اضافه خواهد شد .در اینده قابلیتی به بازی اضافه می شود که به شما اجازه می دهد  با توجه به سطح قهرمانتان همراهانی داشته باشید تا چالش های بسیار سخت را راحت تر پشت سر بگذارید .MiniGame های متنوعی در آینده به بازی اضافه خواهند شد که به شما اجازه می دهند آیتم های کم یاب را به دست بیاورید یا اطلاعات مهمی در راستای ماجراجویی هایتان کسب کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی نقش آفرینی اکشن و ماجرایی کامپیوتر Bravery Rise of The Last Hero جدید

مشخصات بازی   Bravery Rise of The Last Hero:

نام بازی : Bravery Rise of The Last Heroپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Magic Dungeon Studioمنتشر کننده : Magic Dungeon Studioسبک بازی :اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Bravery Rise of The Last Hero

لینک دانلود