دانلود بازی کامپیوتر Breach and Clear Deadline Rebirth نسخه SKIDROW

زامبی ها ر سال هخای اخیر راه خود را به همه نوع تفریح و سرگرمی باز کرده اند . هر روزه فیلم ها و سریال های مختلفی با موضوعیت این موجودات شیطانی ساخته می شوند که البته طرفداران بسیاری نیز دارند . دنیای بازی های رایانه ای نیز که از این موجودات بی نصیب نمی باشد تاکنون موفق به خلق بازی های بسیاری در رابطه با این موجودات شده است . در این سبک بازی ها اغلب مواقع شما در وضعیتی بسیار اصف بار باید به نبرد این موجودات بروید . در سال 2016 اما یک استودیوی مستقل تصمیم به تغییر دادن این رویه گرفت . بازی رایانه ای Breach and Clear Deadline Rebirth محصول این تفکر می باشد ، در این بازی شما می توانید با استفاده از قدرت و سلاح های بیشماری که در دست دارید به نبرد بروید و فرار تنها راه نجات شما از این کابوس دهشتناک نمی باشد .

سایر توضیحات : بر اثر یک سری از آزمایشات نوع جدیدی از انسان ها بوجود آمده اند و شروع به سلاخی کردن سایر انسان ها بر روی کره زمین کردند . شما در این بازی درنقش گروهی از نیروهای ویژه می باشید که برای برخورد با چنین شرایطی تعلیم دیده اید . گروه شما از چهار نفر تشکیل شده است و شما کنترل تمامی افراد این گروه را برعهده دارید و می توانید سلاح ها و آرمرهای آنها را ارتقاء دهید و یا تغیید دهید . در این بازی یک ذهن استراتژیست و تکتیکال نکته اصلی برای پیروزی در صحنه های نبرد می باشد . شما انتخاب می کنید که نیروهایتان در کجا قرار بگیرند و از چه سلاحی استفاده کنند . گیم پلی تکتیکال این بازی در کنار المان های بازی های نقش آفرینی از نکات جالب این بازی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Breach and Clear Deadline Rebirth

مشخصات بازی Breach and Clear Deadline Rebirth :

نام بازی : Breach and Clear Deadline Rebirth پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Mighty Rabbit Studios منتشر کننده : Mighty Rabbit Studios سبک بازی : اکشن – نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Breach and Clear Deadline Rebirth

لینک دانلود