تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Breach & Clear

بازی کامپیوتر Breach & Clear یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز , نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط Mighty Rabbit Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Gun برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . نفوذ و پاکسازی یکی از بهترین بازی های سبک استراتژیک است که در آن کنترل یک تیم عملیاتی ویژه را برعهده داشته و با استفاده از استراتژی های خاص باید ماموریت های پیش رو را پشت سر بگذارید . در ابتدا باید از میان تیم های موجود مانند US Army Rangers, Germany’s KSK, Canada’s JTF2, UK SAS و بسیاری دیگر یک تیم را انتخاب کنید . هرکدام از تیم ها دارای مهارت های مخصوص به خود هستند البته دشمنان خود را نیز دست کم نگیرید زیرا آنها نیز از توانایی های بالایی برخوردار هستند . در ابتدا ممکن است بازی برای شما دشوار به نظر آید اما اصلا نگران نباشید زیرا بازی دارای بخش آموزشی است و شما را با انواع تاکتیک های مبارزه ای آشنا خواهد کرد و مهارت های شما را بهبود خواهد بخشید . بازی این امکان را به شما می دهد تا با کسب امتیاز های مربوط به هر عملیات , سلاح , زره , تجهیزات , و توانایی های افراد تیم خود را افزایش دهید .دوربین بازی طوری طراحی شده است که امکان کنترل تمامی افراد تیم را امکان پذیر می پردازد و به نوعی گزینه های انتخابی پیش روی شما را برای حمله به دشمنان افزایش می دهد .

به تازگی DLC جدید به نام Frozen Synapse Pack برای نسخه اصلی منتشر شده است که تجربه ای منحصر به فرد و همه جانبه را برای عاشقان سبک استراتژی به ارمغان می آورد . اضافه شدن 5 ماموریت جدید ، سلاح های منحصر به فرد، یک تیم قابل و 12 دستاورد جدید برای به دست آوردن تنها بخشی از ویژگی های بازی است . تیم خود را تقسیم کرده و از تمامی جناح ها به دشمن یورش ببرید . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

* نسخه Frozen Synapse Pack DLC نیازی به نسخه اصلی بازی ندارد *

 مشخصات بازی Breach & Clear :نام بازی : Breach & Clearنام بازی (فارسی) : نفوذ و پاکسازیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Mighty Rabbit Studiosمنتشر کننده : Gunسبک بازی : اکشن , شبیه ساز , نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود