تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Brigador: Up-Armored Edition The Blood Anniversary – FLT برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/19 نسخه Brigador: Up-Armored Edition The Blood Anniversary - FLT اضافه شد.

Brigador Up-Armored Edition

معمولا داستان تمامی بازی ها مقابله خیر با شر است که در اکثر مواقع نیز ما در سمت خیر قرار داریو می خواهیم تا سد راه شر شویم تا از نقشه های پلید او جلوگیری کنیم. اما بازی Brigador Up-Armored Edition داستان از قرار دیگری است شما در نقش یک خلبان قرار دارید که به سیاره خود خیانت کرده است و با انبود بسیار زیادی از پول به فکر فرار است. اما فرار به این آسانی نیست و شما با نیروهای بسیار زیادی روبرو می شوید که قصد دارند تا جلو شما را بگیرند و نگذارند تا شما فرار کنید. از این رو باید تمام حواس خود را به بازی بدهید تا بتوانید انها را شکست دهید. همچنین با نابود کردن هر یک از دشمنان نیز مقداری پول به دست می آورید که می توانید با استفاده از این پول اسلحه ها و خودروهای جدیدتر و قدرتمندتری نیز بخرید تا خود را برای روزهای سخت آماده کنید. در بازی Brigador Up-Armored Edition بیش از 40 اسلحه مختلف و 56 خودرو و آیتم متنوع وجود دارند که در در هر قسمت با چندی از آنها برخورد خواهید کرد. بازی Brigador Up-Armored Edition یک بازی تاکتیکال و ماجرایی است که در آن شما باید در صحنه های بسیار اکشن و پر از زد و خوردی بازی خود را ادامه دهید و با پول های خود فرار کنید. یا در این راه کشته می شوید و یا موفقیت از آن شماست و پس ازآن زندگی بسیار مرفهی در انتظار شماست. همچنین شما می توانید در 37 مرحله مختلف مهارت های خود را مورد بررسی و آزمایش قرار دهید. بازی Brigador Up-Armored Edition توسط شرکت Stellar Jockeys , Gausswerks برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید شده است و توسط شرکت Stellar Jockeys نیز به بازار عرضه شده است.

* نسخه FLT این بازی به صورت مستقل است و شامل به روزرسانی های قبلی و همچنین به روزرسانی جدید با نام اصلی The Blood Anniversary است می باشد *

نام: Brigador Up-Armored Edition
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Stellar Jockeys, Gausswerks
تاریخ انتشار: Jun, 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: FLT
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Stellar Jockeys
رمز فایل: www.download.ir

Brigador: Up-Armored Edition The Blood Anniversary - FLT

Pilot a mech to hunt down and destroy the oppressive government of a cyberpunk autocracy. In this fast-paced, top-down-shooter, use overwhelming firepower to destroy columns of tanks and level buildings. Unlock up to 56 unique vehicles and 40 weapons.

لینک دانلود