تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Broken Sword Directors Cut

بازی Broken Sword Directors Cut در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Revolution Software Ltd ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . پاریش در پاییز . یک قتل وحشیانه ای در کاخ رویال رخ داده است . زمانی که Nico Collard از سیاست مدار معروف Pierre Carchon دعوت به مصاحبه می کند خود را غرق شده در یک توظئه ی وحشیانه می بیند .

خلاصه داستان : Broken Sword Directors Cut یکی از بازی های کلاسیم ماجراجویی می باشد که نامزد چند جایزه ی BAFTA شده است . Nico Collard به همراه George Stobbart وارد یک ماجراجویی سرتاسر خطر و فتنه می شوند . به جورج و نیکل در این مسیر کمک کرده و با ماجراجویی در سرتاسر جهان و کشف مناطق مختلف , حل اسرار باستانی و خنثی کردن توطئه های تاریک پرده از رموز Knights Templar بردارید . Broken Sword Directors Cut یک موضوع پیچیده و در عین حال جذاب را روایت می کند که میلیون ها بازیکن را به خود جذب می کند . در نسخه ی Director’s Cut ما شاهد بهبودهای بسیاری بوده ایم به کل داستان بازی چیزی در حدود 2 ساعت گیم پلی اضافه شده است . علاوه بر آن مینی گیم های اول شخص جذابی در داخل بازی Broken Sword Directors Cut گنجانده شده است . زمان آن رسیده تا تجربه ماجراجویی نیکل و جورج را در قالبی جدید داشته باشید .

مشخصات بازی :

نام بازی : Broken Sword Directors Cutنام بازی (فارسی) : شمشیر شکسته ویرایش ویژهپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Revolution Software Ltdمنتشر کننده : Revolution Software Ltdسبک بازی : ماجراجوییحجم فایل : 1.7 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود