دانلود بازی کامپیوتر Call of Cthulhu نسخه CODEX و FitGirl + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/08/24 آپدیت 1 اضافه شد.

در سال 2005 بود که کمپانی Headfirst Productions اقدام به ساخت و انتشار بازی محبوب Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth کرد ، این بازی یک بازی اول شخص سوروایول هارور بود که موفق شد با وارد کردن المان های مخفی کاری یک بازی جذاب برای طرفداران این سبک به ارمغان بیاورد . داستان این بازی بر اساس کتاب محبوب The Call of Cthulhu اثر H. P. Lovecraft نوشده شده بود . بازی یک بازی موفق و جذاب بود اما برخلاف درخواست طرفداران شماره دوم این بازی هیچ گاه منتشر نشد . در سال 2016 بود که استودیوی بازی سازی Cyanide اعلام کرد که قصد ساخت عنوان جدیدی بر اساس همان داستان را دارد ، بازی جدید Call of Cthulhu نام دارد و در سبک محبوب نقش آفرینی در حال ساخت می باشد . طبق اعلام سازندگان این بازی یک بازی نقش آفرینی سورایول هارور می باشد ، این بازی در یک دنیای جهان باز درجریان است و دارای تم Lovecraftian و psychological horror می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک کارآگاه خصوصی به نام Edward Pierce می باشد که در حال تحقیق در رابطه با پرونده قتل یک خانواده می باشد که در بوستون به قتل رسیده اند ، شرایط مرموز این اتفاق باعث شده بود که پلیس و افراد زیادی برای حل این پرونده داوطلب شوند اما هیچ کدام به نتیجه خاصی نرسیده بودند برای همین ادوارد که یکی از باهوش ترین کارآگاهان خصوصی می باشد برای حل این پرونده مامور شده بود ، این پرونده در ایتدا برای ادوراد یک پرونده ساده به نظر می رسید اما در ادامه با تحقیقات بسیار ادوارد متوجه می شود که موجودات شیظانی به نام Great Old One در این پرونده دخالت دارند . بازی رایانه ای Call of Cthulhu در چهارماهه آخر سال 2017 منتشر خواهد شد .

 

دانلود بازی کامپیوتر Call of Cthulhu

مشخصات بازی Call of Cthulhu :

نام بازی : Call of Cthulhu پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Cyanide منتشر کننده : Cyanide سبک بازی : نقش آفرینی – ترسناک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : WIKI

1924. Private Investigator Pierce is sent to look into the tragic death of the Hawkins family on the isolated Darkwater Island. Soon enough, Pierce is pulled into a terrifying world of conspiracies, cultists, and cosmic horrors. Nothing is as it seems. Sanity is an irregular bedfellow, all too often replaced by whisperings in the dark. Strange creatures, weird science, and sinister cults dominate the Cthulhu Mythos, intent on realizing their mad schemes to bring about the end of everything.

لینک دانلود