دانلود بازی کامپیوتر Caretaker Retribution نسخه PLAZA

امروزه سبک شبیه ساز تبدیل به یکی از پدیده های جدید و بسیار محبوب شده است . سبک شبیه ساز به این دلیل ایجاد شد که با کمک آن افراد مختلف بتوانند به تجربه تاپیک های حاصی که سررشته ای در آن ندارند وارد شوند و یا تبدیل به سک فرد خبره در آن زمینه شوند ، دستگاه های شبیه ساز پرواز نمونه ای از مورد فوق می باشند . با ورود این سبک با دنیای بازی های رایانه ای در ابتدا افراد این طور می پنداشتند که این سبک به دلیل ضعف سخت افزاری و عدم جذابیت برای بازی بازان با شکست مواجعه می شود ، البته کارشناسان در این زمینه اشتباه نیز نمی کردند اما در ابتدای ورود این سبک بازی های موفق بسیاری نیز در این سبک منتشر شدند . پس از گذشت چندین سال اما با پیشرفت سخت افزار و همچنین ورود تکنولوژی های شبیه سازی قدرتمند استودیوهای بازی سازی موفق به خلق شاهکارهایی مانند Flight Simulator X شدند که یکی از بهترین بازی های شبیه ساز پرواز تاریخ می باشد .

سایر توضیحات : ستاره ها در حال نابودی می باشند و انسان ها هیچ دلیلی برای این پدیده جدید پیدا نکرده و درمانده شده اند . در راستای بررسی این وقایع انسان ها برای جلوگیری از این اتفاقات و یافتن دلیل این حوادث تیمی را با این هدف اعضام می کنند . بازی رایانه ای Caretaker Retribution یک بازی شوتر شبیه ساز سرعتی می باشد که با استفاده از المان های بازی های علمی تخیلی و اکشن موفق به خلق یک بازی بی نظیر در سبک شبیه ساز شده است ، این بازی در تاریخ 6 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 33% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Caretaker Retribution نسخه PLAZA

مشخصات بازی Caretaker Retribution :

نام بازی : Caretaker Retribution پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Xiotex Studios Ltd منتشر کننده : Xiotex Studios Ltd سبک بازی : شبیه ساز – اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Caretaker Retribution

لینک دانلود