تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Castle of Shikigami

Castle of Shikigami نخستین قسمت تاریک و فوق العاده از سریال های بسیار جذاب Alfa System بشمار می آید که اخیرا توسط Cosmo Machia و Degica Games ترجمه شده و به دنیای گیمرها قدم گذاشته است . داستان بازی در یکی از روزهای سوزان تابستان روایت می شود . پلیس متروپولیتن توکیو به اندازه کافی نیروی مجرب در اختیار دارد . اما اتفاقات عجیبی در حال وقوع است و 32 زن بطرز مشکوکی به قتل رسیده اند . آیا پشت این اتفاقات رازی مخوف پنهان است ؟ وقت آن رسیده تا با یک متخصص تماس بگیرید . در ابتدا یکی از شش شخصیت موجود در بازی را انتخاب کنید , کاراکترهایی که هرکدام دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود برای شکست دادن شیاطینی هستند که به مرور تمام شهر توکیو را به سلطه خود درمی آورند .

سایر توضیحات : Castle of Shikigami یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی های Cosmo Machia و Alfa System طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Degica برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی از 5 مرحله تشکیل شده که هرکدام کابوسی مرگبار را برای شما تداعی می کنند . سیستم پاداش بازی بر نحوه عملکرد و ریسک شما بنا شده است و کسب امتیازات به سادگی امکان پذیر نخواهد بود . البته اگر از زمان در اختیار خود به نحو احسنت استفاده نمایید بازی این اجازه را به شما می دهد تا از آن برای افزایش امتیازات خود استفاده کنید . بازی علاوه بر حالت تکنفره از حالت local co-op نیز پشتیبانی می کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Castle of Shikigami

مشخصات بازی Castle of Shikigami :

نام بازی : Castle of Shikigamiپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Cosmo Machia و Alfa Systemمنتشر کننده : Degicaسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Castle of Shikigami

لینک دانلود