دانلود بازی کامپیوتر Champions of Anteria نسخه CPY

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر در نقش یک شوالیه یا یک جادوگر قرار می گرفتید چه کارهایی می توانستید انجام دهید ؟ اگر تصمیم های شما بر روی یک کشور تاثیر گذار بود چه اتفاقی می افتاد ؟ اگر یک جادوگر یا یک شوالیه قدرتمند بودید از قدرت های خود در چه راحی استفاده می کردید ؟ نیک یا شر ؟ برای فهمیدن چنین تصمیماتی صنعت گیم سبک بسیار محبوب و جذاب نقش آفرینی را ایجاد کرده است ، همانطور که پیشتر نیز گفته شد ، در این سبک شما می توانید در هر نقشی که علاقه دارید قرار بگیرید و هر رفتاری که مناسب می بینید نیز پیش بگیرید . سبک نقش آفرینی به دلیل آزادی عمل بسیار بالا و همچنین داستان بسیار غنی یکی از محبوب ترین سبک ها در دنیای تفریح و سرگرمی می باشد . استودیویو بازی سازی Ubisoft که یکی از پیشگامان ساخت بازی های رایانه ای در سال های اخیر می باشد در سال 2015 اعلام کرد که بازی جدید آنها با نام Champions of Anteria در سال 2016 منتشر خواهد شد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Champions of Anteria جدیدترین ساخته کمپانی سازنده سری Assassins Creed شما را در کنترل گروه کوچکی از قهرمانان قرار می دهد که یا هدف نجات سرزمین Anteria به پاخاسته و شروع به مبارزه با شیاطینی که قصد نابودی این سرزمین را دارند کرده اند . بازی رایانه ای Champions of Anteria یک بازی تکتیکال نقش آفرینی می باشد . در این سبک بازی های گیم پلی بازی بسیار حساس و دقیق می باشد و احتیاج به تمرکز بسیار بالای بازی باز دارد ، در غیر این صورت شما در بازی هیچ پیشرفتی نخواهد داشت که این امر خود یکی از نکات بسیار جذاب این بازی می باشد . بازی رایانه ای Champions of Anteria با گیم پلی بسیار جذاب ئ گرافیک هنری بی نقش یکی از انتخاب های اصلی طرفداران شسبک نقش آفرینی می باش که در تاریخ 30 آگست 2016 منتشر گشته و موفق به کسب نمره 52% از وبسایت استیم شده است .

مشخصات بازی Champions of Anteria :

نام بازی : Champions of Anteria پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Ubisoft منتشر کننده : Ubisoft سبک بازی : نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Champions of Anteria

لینک دانلود