تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Chaos Reborn

بازی Chaos Reborn در سبک نقش آفرینی , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Snapshot Games Inc ساخته و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Chaos Reborn توسط خالق سری بازی جذاب XCOM ساخته شده است . یک بازی مبتنی بر سرعت که دارای استراتژیک Realm Quests نیز می باشد . به یک جادوگر قهرمان در بازی تبدیل شده و با آازدی عملی که در جلوی راه شما قرار گرفته کارهای دلخواه خود را انجام دهید .

خلاصه بازی : Julian Gollop که خالق سری اصلی و برنده ی جوایز گوناگون در رابطه با بازی XCOM می باشد . بازی Chaos Reborn را ساخته است . گیم پلی بازی سرعتی و turn-based بوده و بر پایه مبارزات جادوگری می باشد . بین 2 تا 4 بازیکن می توانند به صورت همزمان وارد بازی شده و در چالش های مختلف در Arena همدیگر را به چالش کارهای جادوگری دعوت کنید . همچنین یک سیستم لیگ ماهیانه در کنار مودهای بسیاری که در بازی گنجانده شده می تواند شما را به صورت همزمان با دوستان خود و یا تنها سرگرم سازد . Realms توسط بازیکنان ساخته می شود و دیگر بازیکنان می توانند به آن امتیاز دهند . همچنین می توانید آیتم های مختلفی ساخته و آنها را ارتقا دهید .

مشخصات بازی :نام بازی : Chaos Rebornنام بازی (فارسی) : هرج و مرجپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Snapshot Games Incمنتشر کننده : Snapshot Games Incسبک بازی : نقش آفرینی , استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود