تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cities Skylines Mass Transit نسخه CODEX

Mass Transit آخرین بسته الحاقی برای نسخه اصلی بازی Cities: Skylines می باشد , بازی که توانسته در بخش بازی های ساخت و ساز جوایز بسیاری را کسب نماید . در این نسخه شاهد اضافه شدن چندین سیستم جدید خواهیم بود که این امکان را به پلیر می دهد تا شهر خود را با سرعت و سبک خاصی طراحی نماید . حالا مسافران می توانند در هر نقطه ای از جمله بر روی آب و قله کوه به گشت و گذار بپردازند زیرا در این نسخه اماکانات جدیدی از جمله کشتی های تفریحی ، مونوریل ، اتومبیل کابلی و بالن فراهم شده است . در حال حاضر برنامه ریزان شهری در تلاشند تا بهترین گزینه را به شهر خود اضافه کنند تا شهرشان به یکی از منحصر بفردترین شهرهای جهان از لحاظ تکنولوژی و زیبایی بدل شود .

سایر توضیحات : Cities Skylines Mass Transit یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Colossal Order Ltd. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . با ساختمان های خدمات حمل و نقل جدید , هاب حمل و نقل عمومی , سناریو , نشانه و انواع جاده جدید همراه شوید . از اضافه کردن امکانات جدید به شهر مورد نظرتان ترسی نداشته باشید زیرا همین عوامل دست به دست یکدیگر می دهند و باعث جذب گردشگر می شوند و ثروتی بی پایان به سمت شهر شما سرازیر می گردد . مراکز جدید حمل و نقل عمومی می توانند تمام خدمات خود را همزمان به ارمغان آورند و بازی این اجازه را به مسافران میدهد تا آزادانه مسیر خود را تغییر دهند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Cities Skylines Mass Transit نسخه CODEX

مشخصات بازی Cities Skylines Mass Transit :

نام بازی : Cities Skylines Mass Transitپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Colossal Order Ltdمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Cities Skylines Mass Transit

لینک دانلود