تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر City of Brass نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/06/14 آپدیت جدید اضافه شد.

تبدیل شدن به یک دزد جسور در شهر Brass ، شبح عربی سرکش و نخستین فرد مجازاتگر . شخصیت اصلی بازی دارای سلاحی به نام اسکیمیتار و شلاقی می باشد که او را قادر می سازد تا دشمنان را خلع سلاح کرده و تک تک آنان را نابود سازد . ارتشی از ارواح پیش روی شما قرار دارند که با مبارزه و پبروزی در نبردهای سخت و نفسگیر بازی این امکان را به شما می دهد تا سلاح ها ، زره و مهارت های خود را ارتقا بخشید . در برخی از ماموریت ها ، مبارزه کارساز نخواهد بود و شما نمی توانید در برابر انبوهی از دشمنان دوام آورید و بهترین حمله ، فرار از آن منطقه و پناه گرفتن در مکانی امن است .

سایر توضیحات : City of Brass یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Uppercut Games Pty Ltd طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما در آغوش مرگ آرام خواهید گرفت اما نگران نباشید زیرا در بازی امکانی وجود دارد تا بتوانید پس از مرگ ، یکبار دیگر شانس خود را امتحان کرده و بازی را ادامه دهید . یکی از نکات قوت بازی ، نمایش ریتمیک میان شمشیر و شلاق است که به شکلی منحصر بفرد نمایش داده می شود . گرافیک پر زرق و برق ، گیم پلی ساده و در عین حال جذاب ، ماموریت های مختلف و وجود ماموریت های فرعی برای افزایش توانایی و مهارت ، محیطی تررسناک و روایت داستان در فضایی رعب آور و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر City of Brass

مشخصات بازی City of Brass :

نام بازی : City of Brassپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Uppercut Games Pty Ltdمنتشر کننده : Uppercut Games Pty Ltdسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

City of Brass

لینک دانلود