تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر City of God I Prison Empire

در سال 1984، کریستین سیتی قانون مربوط به زندان خصوصی را تصویب کرد . طبق قانون، دولت باید زندان را به شرکتی که بالاترین قیمت را ارائه می دهد ، به فروش رساند . در پایان سال 1994، شما سرپرست زندان Pompeii شده اید که در منطقه Black Cloud واقع شده است . به عنوان سرپرست زندان خصوصی، مسئولیت های شما شامل تهیه برنامه های مربوط به کل زندان و حل همه انواع مشکلات مانند تامین برق، دفع زباله و نیاز به مواد غذایی، آب و مسکن برای زندانیان است . به طور خاص، زندانیان در مورد این مشکلات نگران هستند . اگر امکانات تفریحی را فراهم نکنید ، برخی از زندانیان ممکن است بر روی کارشان تمرکز نکنند و یا حتی باعث شورش ، فرار از زندان یا خودکشی شوند .

سایر توضیحات : City of God I Prison Empire یکی از بازی های سبک شبیه ساز و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Pixel Gangsta Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما می توانید تقریبا 100 کالای مختلف را از کارگاه هایی که شامل مواد دارویی ، Gatlin یا حتی RPG می شوند را تولید کنید .  شش کارگاه اصلی (لباس ، مبلمان ، تجهیزات الکتریکی ، صنایع دستی ، مواد شیمیایی و سلاح گرم) در این بازی وجود دارد . شما می توانید این کالاها را در بازار به فروش رسانید و البته لباس و سلاح ها تنها برای استفاده در دسترس خواهند بود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی City of God I Prison Empire :

نام بازی : City of God I Prison Empireپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Pixel Gangsta Studioمنتشر کننده : Pixel Gangsta Studioسبک بازی : شبیه ساز و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

City of God I Prison Empire

لینک دانلود