تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود بازی کامپیوتر Civilization VI Australia Civilization تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/04/22 نسخه FitGirl اضافه شد.

جان کورتیس نخس وزیر استرالیا شما را در سفری شگفت انگیز در سرتاسر استرالیا همراهی خواهد کرد . کشور استرالیا روز به روز پیشرفت می کند و مرزهای خود را از لحاظ تکنولوژی و جغرافیایی گسترش می دهد . در ابتدا در کنار دریاها و سواحل ساکن شدند ، اماپس از گذشت زمان کوتاهی و با کشیده شدن خط آهن آنها موفق به کشیدن ساخت شهر های بزرگ در سایر مناطق شدند . همچنین جان کورتیس باعث ساخت مواد اولیه اضافی برای استرالیا می شود ، هنگامی که آنها درگیر جنگ می باشند . آیا خواهید توانست کشور استرالیا را تبدیل به یکی از بزرگترین و موفق ترین کشورهای کره زمین کنید ؟ یا ان را تبدیل به یک کشور جنگ شده و درگیر قحطی می کند ؟ خود را برای شگفت انگیزترین و چالش برانگیزترین بازی زندگی تان آماده کنید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Civilization VI Australia Civilization یک بازی استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودوی بازی سازی Firaxis ساخته شده است . این سری یک سری بازی استراتژی نوبتی تاریخی می باشد ، که شما را در نقش رهبر یک کشور قرار می دهد و به شما اجازه می دهد که این کشور را بسازید و تبدیل به یک کشور بسیار بزرگ و پیشرفته کنید . سیستم دیپلوماسی و همچنین درخت دانش این سری الهام بخش بسیاری از بازی های استراتژی نوین شده است . عنوان فوق آخرین بسته الحاقی این بازی می باشد که در تاریخ 24 فوریه 2017 منتشر شده است ، در این بسته شما به کشور استرالیا رفته و نقش نخست وزیر این کشور را برعهده دارید و باید به آبادی کشور خود بپردازید . بازی رایانه ای Civilization VI Australia Civilization یکی از بازی های مورد انتظار سال 2017 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Civilization VI Australia Civilization

 – نسخه FitGirl به ورژن 1.0.0.110 به روز رسانی شده است و شامل 4 پک الحاقی و Bonus Content است.

مشخصات بازی Civilization VI Australia Civilization :

نام بازی : Civilization VI Australia Civilization

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Firaxis

منتشر کننده : Firaxis

سبک بازی : استراتژی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Civilization VI Australia Civilization

لینک دانلود