تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Civilization VI Nubia Civilization and Scenario Pack نسخه CODEX

Amanitore روایتی جذاب از تمدنی بی بدیل را به تصویر می کشد . واحدهای مستقل Nubia , مستحکم و آسان برای ساخت و ساز و گسترش طرح های مورد نظر می باشند و از آنها می توانند برای ساخت اهرام جدید و یا بهبود در ساخت و ساز و عملکرد مناطق استفاده نمایید . اگر می خواهید از همان ابتدا با قدرت بازی را آغاز نمایید , Nubia می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . در این نسخه , کسب پاداش در واحدها متفاوت بوده و هرکدام از واحدها می توانند به طور جداگانه جنگ را تجربه کنند .

سایر توضیحات : Civilization VI Nubia Civilization & Scenario Pack یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Firaxis طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 2k برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . معادن تولید بیش از منابع استراتژیک و معادن طلا بیش از منابع لوکس تولید می کنند . به مرور و با آشنایی در گیم پلی بازی این امکان را به شما می دهد تا تمدن خود را گسترش داده و سایر شهرها را به زیر سلطه خود درآورید . Pitati Archer جایگرین نسخه قدیمی و باستانی Archer شده است . برای ساخت مکان های مورد نظرتان , ابتدا باید زیرساخت های لازم را انجام دهید و در آن صورت این امکان وجود دارد تا معابد و اهرام را در هر جای نقشه مستقر سازید . در این بازی سناریوی جدیدی به نام Gifts of the Nile به چشم می خورد که با انتخابش می توانید به عنوان یکی از شهرهای مصر و یا نایبا در امتداد رودخانه نیل به رقابت با سایر شهرها بپردازید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Civilization VI Nubia Civilization and Scenario Pack نسخه CODEX

مشخصات بازی Civilization VI Nubia Civilization & Scenario Pack :

نام بازی : Civilization VI Nubia Civilization & Scenario Packپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Firaxisمنتشر کننده : 2kسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Civilization VI Nubia Civilization & Scenario Pack

لینک دانلود