تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Clive Barkers Undying

بازی Clive Barkers Undying در سبک اکشن , شوتر , ترسناک می باشد که توسط استودیوی DreamWorks Interactive ساخته شده و استودیوی EA این بازی را در سال 2001 منتشر کرده است . بازی Clive Barkers Undying در مورد Patrick Galloway یک ماجراجوی اتفاقات ماوراالطبیعه ایرلندی در سال 1920 می باشد . او به بررسی اتفاقات غیر طبیعی می پردازد که در املاک دوست خود Jeremiah Covenant اتفاق افتاده است .

خلاصه بازی : Clive Barkers Undying در سال 1923 و بعد از جنگ جهانی اول آغاز می شود جایی که Patrick Galloway یک نامه ی فوری از دوست خود Jeremiah Covenant دریافت می کند . Jeremiah از هوش پاتریک در مورد حل کردن مسائل غیر عادی آگاه بود در این نامه او در مورد نفرینی حرف می زند که تمام خانواده ی او را نابود کرده است . پاتریک به ایرلند سفر می کند تا به امکلاک دوست خود رود و در آنجا مشاهده می کند که اتفاقات ماورالطبیعی در حال به وقوع پیوستن است . گیم پلی بازی Undying تمام قواعد یک بازی شوتر اول شخص را در خود دارد . شما قادر خواهید بود تا با استفاده از سلاح های متنوع دشمنان را از پای درآورده و به مرحله ی بعد بروید . هنگامی که دشمنان به شما حمله کنند سلامت شما به خظر افتاده و تا زمانی که به صفر برسد می توانید مبارزه کنید . Clive Barkers Undying توانست در زمان انتشار نقدهای مثبتی بگیرد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Clive Barkers Undyingنام بازی (فارسی) : کلایو بارکر فناناپذیرپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : DreamWorks Interactiveمنتشر کننده : EAسبک بازی : اکشن , شوتر اول شخص , ترسناک
لینک دانلود