دانلود بازی کامپیوتر Clockwork Empires نسخه CODEX

بازی های استراتژی به این دلیل که شما را در مرکز امور قرار می دهد طرفداران بسیاری پیدا کرده است ، این سبک که یکی از قدیمی ترین سبک های دنیای بازی های رایانه ای می باشد در طول سال های متفاوت به یکی از محبوب ترین سبک ها در دنیای بازی های رایانه ای تبدیل شده است . در این سبک بازی ها شما در نقش فرمانده قرار می گیرید و باید با کنترل مواد اولیه خود و همچنین ساخت نیروهای مناسب به نبرد دشمنانتان رفته و آنها را نابود سازید . در سال های اخیر این سبک پیشرفت های بسیاری داشته و تبدیل به یک سبک بسیار جذاب تر نسبت به سال های اولیه خویش شده است . از ترکیب این سبک با سبک شبیه سازی بازی هایی نظیر سری Rome پدید آمده اند که در آنها شما می توانید با استفاده از دیپلوماسی مشکلات خود را حل نمایید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Clockwork Empires در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Gaslamp Games, Inc ساخته شده است ، این بازی ترکیبی از سبک استراتژی و شبیه ساز می باشد که شما را در نقش فرمانده یک کلونی قرار می دهد و شما باید به عنوان این شخص شروع به ساخت شهرهای خود و همچنین تهیه کردن مواد مورد نیاز آنها کنید . بازی رایانه ای Clockwork Empires با دارا بودن یک گیم پلی جذاب و سیستم ساخت و ساز و ارتباط هوشمندانه ای که دارد یکی از جالب ترین بازی های استراتژی سال 2016 می باشد . بازی رایانه ای Clockwork Empires در تاریخ 26 اکتبر 2016 ساخته شده و موفق به کسب نمره 65% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Clockwork Empires نسخه CODEX

مشخصات بازی Clockwork Empires :

نام بازی : Clockwork Empires پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2010 شرکت سازنده : Gaslamp Games, Inc منتشر کننده : Gaslamp Games, Inc سبک بازی : شبیه ساز – استراتژی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Clockwork Empires

لینک دانلود