تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Codename Panzers Cold War

بازی Codename Panzers Cold War در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی InnoGlow و Stormregion  ساخته شده و استودیوی Nordic Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی پیرامون جریانات 8 آپریل 1949 می باشد جایی که درگیری های مسلحانه عمدهتا بین کشورهای بلوک غربی و اتحادیه جماهیر شوروی بود . Red Army در حال رشد بود حتی قوی تر از اواخر جنگ جهانی دوم .

خلاصه داستان : با قدرت گرفتن ارتش سرخ کم کم شوروی متوجه شد که برای نگه داشتن برتری خود باید دست به اقداماتی می زد از همین رو منتظر یک فرصت برای شروع کردن حملات بود . آن لحظه با حادثه ی Tempelhof به وقوع پیوست . جایی که هواپیماهای مسافربری آمریکا با یک جنگنده ی شوروی برخورد و بر فرودگاه برلین سقوط مهلکی داشت در حدی که خسارت های جانی زیادی وارد شد . هیچ جایی برای مذاکره نبود . هیچ کس نمی دانست که چه کسی برای اولین بار ماشه را کشیده است . این حادثه در طول تاریخ به یک افت کشنده تبدیل شد . در بازی Codename Panzers Cold War بدترین اتفاقات به حقیقت پیوست و ممکن است سرنوشت جهان را برای همیشه تغییر دهد جنگ جهانی دوم فقط در یادها باقی مانده است اما جنگ سرد دوران جدیدی را آغاز کرده است . گیم پلی این بازی مهیج دارای 18 ماموریت در بخش تک نفره بوده و هدف شما نجات دنیا و کمک به NATO برای متوقف کردن شوروری می باشد گرچه می توانید هدف خود را تغییر داده و سر از روسیه دراورید به KGB کمک کنید . 25 نقشه در قسمت مولتی پلیر در کنار 3 مود Domination , Multiplayer-Mission و Team Match لذت های بازی را چندین برابر کرده است .

مشخصات بازی :نام بازی : Codename Panzers Cold Warپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2009شرکت سازنده : InnoGlow , Stormregionمنتشر کننده : Nordic Gamesسبک بازی : استراتژیکحجم فایل : 5 گیگابایتنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود