دانلود بازی کامپیوتر Coffee Shop Tycoon

تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که کسب و کارهای موفق از کجا شروع شده اند و چگونه تنوانسته اند پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سرگذاشته و به جایگاه امروز خود دست یابند ؟ برای مدیریت یک کافی شاپ و جلب توجه مشتریان چه کارهایی باید انجام داد ؟ Coffee Shop Tycoon این امکان را فراهم کرده است تا از صفر با این کسب و کار آشنا شده و با پشت سر گذاشتن تمامی ناملایمات و سختی ها به بالاترین جایگاهی که در ذهنتان وجود دارد , دست یابید . در این بازی شما در قالب یک مدیر به ایفای نقش می پردازید کسی که باید از تمامی لحظات سخت پیشرو درس بگیرد و از تمامی شکست ها , پلی برای رسیدن به هدفش بسازد . آیا شما توانایی پذیرفتن چنین مسئولیت بزرگی خواهید داشت و خواهید توانست به یکی از محبوب ترین کافی شاپ های شهر بدل شوید و یا در همان ابتدا تمامی تلاش هایتان شما را به سمت نابودی خواهد کشاند ؟ همه چیز در دستان شما رقم می خورد .

سایر توضیحات : Coffee Shop Tycoon یکی از بازی های سبک شییه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Riff Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . طبق کفته سازندگان این بازی مانند سایر بازی های چنین سبکی نبوده و کسب درآمد بیشتر و جذب مشتری در اولویت قرار ندارد بلکه بیشتر سعی شده است تا بر روی جنبه سرگرمی بازی متمرکز شوند . آماده کردن موارد اولیه و دم کردن قهوه , استخدام و آموزش کارکنان , کمپین های بازاریابی , وجود فصل های مختلف و رخ دادن اتفاقات عجیب و سرنوشت ساز , امکان ساخت چند کافی شاپ با سبک های مختلف , کسب شهرت با نوشیدنی های لذیذ و دانه های قهوه ویژه , انتخاب آرم کافی شاپ و رنگ , خرید مبلمان و پیاده سازی دکوراسیون های متنوع برای کافی شاپ , اضافه کردن آپشن های مختلف مانند امکان استفاده از Wifi و رویدادهای ویژه تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Coffee Shop Tycoon

مشخصات بازی Coffee Shop Tycoon :

نام بازی : Coffee Shop Tycoon پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Riff Studios منتشر کننده : Riff Studios سبک بازی : شییه ساز و استراتژیک نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM  

Coffee Shop Tycoon

لینک دانلود