تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود بازی کامپیوتر Combat Cats

Combat Cats یکی از منحصر بفردترین بازی های مبارزه ای می باشد که عناصر نقش آفرینی و ماجرایی را در خود جای داده است . جزیره Kitty در حال غرق شدن است . شما به عنوان یکی از ساکنین جزیره این وظیفه را برعهده دارید تا با استفاده از هواپیماهای جنگنده به پیشواز دشمنان رفته و آنها را نابود سازید . این آخرین شانس شما برای بازگشت صلح است . این بازی ویژگی هایی از جمله اعمال تهاجمی و دفاعی را شامل می شود که می تواند با تطبیق ترکیب های مختلف , آیتم های مخنلف را مورد استفاده قرار دهد .

سایر توضیحات : Combat Cats یکی از بازی های سبک اکشن , استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Dingo Dango طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . آیتم ها مواردی همانند موشک ، گلوله ، تعمیرات و بسیاری موارد دیگر را شامل می شوند . هرچه عملکرد بهترین از خود نشان دهید بازی این اجازه را به شما می دهد تا به تجهیزات و امکانات بهتری دسترسی داشته باشید و یا هواپیمای خود را از نظر امکانات بهبود و ارتقا بخشید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا الگویی که در ذهن دارید را به مرحله اجرا بگذارید . هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید , تصمین کننده موفقیت شما در نبردهای بزرگتر خواهد بود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Combat Cats

مشخصات بازی Combat Cats :

نام بازی : Combat Cats پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Dingo Dango منتشر کننده : Dingo Dango سبک بازی : اکشن , استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Combat Cats

لینک دانلود