دانلود بازی کامپیوتر CometStriker نسخه DARKSiDERS

CometStriker از جمله بازی های آرکید شوتر است که ویژگی هایی همانند استراتژی قدرت یو پی اس و مبارزه با رئیس بزرگ از توسعه دهندگان Mute Crimson+ در آن به چشم می خورد . جهان در حال نابودی ، ایستگاه فضایی ممکن است برای همیشه از بین رود . در این بازی شما باید برای بازیابی قدرت های باستانی از جهان های مختلف تلاش کنید زیرا اینکار تنها امید شما برای مقاومت در برابر تهدید کیهانی است . بازی دارای 5 مرحله است که هرکدام بنحوی توانایی و مهارت های شما را به چالش می کشند . هر سطح دارای انواع دشمنان جدید و خطرات برای یادگیری و همچنین مینی باس و کارفرمایان برای مبارزه است .

سایر توضیحات : CometStriker یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Iced Lizard Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 4 سطح دشواری که تغییرات در سطح و رفتار دشمن به خوبی قابل مشاهده است . در صورت که ماموریت ها را با موفقیت به پایان رسانید بازی این امکان را به شما می دهد تا به 5 کاراکتر بازشدنی که همه دارای تجهیزات و سبک بازی شخصیت اصلی هستند ، دسترسی داشته باشید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی CometStriker :

نام بازی : CometStrikerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Iced Lizard Gamesمنتشر کننده : Iced Lizard Gamesسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

CometStriker

لینک دانلود