تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Command Northern Inferno

بازی Command Northern Inferno در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی WarfareSims ساخته شده و استودیوی Slitherine Ltd این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . استودیوی WarfareSims که تجربه ی ساخت عنوان موفق Command: Modern Air را در سال 2014 در کارنامه ی خود داشت در ادمه ی روند موفقیت آمیز خود Northern Inferno را منتشر کرده است . ایا شما قادر خواهید بود تا در مقابل نیروهای شوروی و آرماگدون مقابله کنید ؟

خلاصه داستان : سال 1975 است . جنگ سرد همه جا ظنین انداز شده است و دو ابر قدرت را برای مبارزه نهایی با یکدیگر آماده می کند . در یک حادثه ناوچه سلطنتی نیروی دریایی غرق شده و بلافاصه پیمان ورشوو حکم فرما می شود . اتفاقات به صورت خیلی سریع از کنترل خارج می شود . جهان در حال روبه رو شدن با جنگ جهانی دیگر است . تنها اینکه اینبار هیچ گونه بهبود جنگی وجود نخواهد داشت و فاجعه هسته ای در حال به وقوع پیوستن است . Command Northern Inferno یک بازی مجزا می باشد که از آخرین ورژن موتور گرافیکی Command: Modern Air/Naval Operations استفاده می کند پس از آنکه ما در سال قبل شاهد یکی از بهترین بازی های شبیه ساز در زمینه ی جنگ جهانی بودیم در این نسخه استودیوی سازنده سعی بر آن داشته تا با اضفه کردن بخش داستانی در قالب 15 سناریوی جذاب هیجان انگیزترین لحظات را در طول تاریخ ایجاد کند . قسمت آموزشی نیز در بازی Command Northern Inferno گنجانده شده که در طی 6 مرحله ی مختلف شما را با روند کلی بازی آشنا می کند .

مشخصات بازی :نام بازی : Command Northern Infernoنام بازی (فارسی) : فرماندهی شمال جهنمیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : WarfareSimsمنتشر کننده : Slitherine Ltdسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISO
لینک دانلود