تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Command Shifting Sands نسخه CODEX

Shifting Sands جدیدترین بسته الحاقی برای نسخه اصلی بازی Command است که نبردهای اوایل سال 1948 میان اسرائیل و سایر کشورهای عربی را روایت می کند . تاریخ قدم به قدم به تصویر کشیده خواهد شد ، بحران سوئز 1956 ، جنگ شش روزه 1967 ، جنگ چریکی War Of Attrition ، جنگ یوم کیپور 1973 و نبرد هوایی در دره بکا تنها بخشی از بازی را شامل می شوند . 17 سناریوی مبارزات انتخاباتی شامل 14 نبرد تاریخی و 3 نبرد فرضی در این نسخه وجود دارد که برای ساخت آنها از کتاب Northern Inferno نوشته پل آ. بیل ، افسر سابق نیروی دریایی و برنده جوایز بسیاری الهام گرفته شده است .

سایر توضیحات : Command Shifting Sands یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Warfare Sims طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Slitherine Ltd. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ابتدای کار سعی کنید تا با گیم پلی و استراتژی های مختلف به خوبی آشنا شده و سپس پای به میدان نبرد گذارید . توسعه سیستم و تاکتیک ها برای مقابله با تهدیدات جدید یکی از مهمترین اجزای بازی را شکل می دهد و کم کاری در این بخش باعث خواهد شد تا شما از این میدان نبرد محو شوید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Command Shifting Sands centerCommand Shifting Sands center

مشخصات بازی Command Shifting Sands :

نام بازی : Command Shifting Sandsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Warfare Simsمنتشر کننده : Slitherine Ltd.سبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Command Shifting Sands

لینک دانلود