تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Construction Simulator 2015

بازی کامپیوتر Construction Simulator 2015 یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط weltenbauer. Software Entwicklung GmbH  طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی astragon Software GmbH برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . در این بازی , شما کنترل 15 ماشین آلات ساخت و ساز واقعی را برعهده دارید که هرکدام دارای ویژگی های خاص خود بوده و در محل هایی ویژه مورد استفاده قرار می گیرند . گاهی برای انجام ماموریت ها باید به شهرهای مختلف سفر کنید که این امر باعث خواهد تا با چالش های جدید روبرو شده و تجربه های مفیدی کسب کنید . هرچه کار شما بهتر باشد , پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد پس سعی کنید کار خود را به نحو احسنت انجام دهید زیرا این موضوع باهث خواهد شد تا شما به کمپانی شناخته شده ای تبدیل شده و بتوانید مسب و کار خود را کسترش دهید . کار همیشه با دوستان سرگرم کننده است و ساخت و ساز نیز از این قاعده مستثنی نیست . بازی این اجازه را به شما می دهد ت به صورت چندنفره به ماموریت ها رفته و مراحل ساخت را با دوستانتان به پایان برسانید . حداقل 4 نقر می تواندد به طور همزمان با یکدیگر بازی کنند و کسی که اول بازی را شروع می کند می تواند ماموریت ها را انتخاب کند . گرافیم خیره کننده , 200 مراحله در بیش از 150 ماموریت مختلف , کنترل وسیله های نقلیه واقعی مانند بیل مکانیکی , جلوه های صوتی فوق العاده , وجود سیستم ماموریت های غیر خطی پویا در کنار ماموریت های اصلی و به دست آوردن مجوز توسعه املاک تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

مشخصات بازی Construction Simulator 2015 :

نام بازی : Construction Simulator 2015

نام بازی (فارسی) : شبیه ساز ساخت و ساز 2015

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۴

شرکت سازنده : weltenbauer. Software Entwicklung GmbH 

منتشر کننده : astragon Software GmbH

سبک بازی : شبیه ساز

نوع فایل : ISO

 

تصاویری از محیط بازی Construction Simulator 2015

Construction.Simulator.2015.1.www.Download.ir Construction.Simulator.2015.2.www.Download.ir Construction.Simulator.2015.3.www.Download.ir Construction.Simulator.2015.4.www.Download.ir Construction.Simulator.2015.5.www.Download.ir Construction.Simulator.2015.6.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista/7/8
Processor: Dual-Core Processor with 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9 compatible graphics card with 1 GB VRAM (Geforce 400 Series or better | ATI Radeon HD 57xx or better)
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space

 

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows Vista/7/8
Processor: Dual or Quad-Core Processor with 3 GHz or better recommended
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9 compatible graphics card with 2 GB+ RAM (Geforce GTX 660 or better | ATI Radeon HD 68xx, 77xx or better)
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space

 

دانلود بازی کامپیوتر Construction Simulator 2015 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود