تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cossacks 3 Summer Fair نسخه SKIDROW

Summer Fair رویدادهای فصلی ویژه ای را برای تمامی گیمرها روایت می کند . این DLC کمپین تابستان را شامل می شود که در آن شاهد ماموریت های سرگرم کننده ای خواهیم بود که قرار است حال و هوای خاصی به تعطیلات تابستانی شما ببخشد . وقت آن رسیده است تا در یک کشور دور که حتی نامش را بخاطر نمی آورید و قادر به تلفظ نامش نیز نیستید , نمایشی بزرگ به راه بیندازید . مهمانان نه تنها باید از شهرهای اطراف باشند بلکه باید سعی کنید تا کشورهای همسایه را جذب کرده و کالاهای خود را با بالاترین سود به فروش برسانید . اما این تمام داستان نخواهد بود .

سایر توضیحات : Cossacks 3 Summer Fair یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی GSC Game World طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نمایشگاهی بدون شعبده باز ، آکروبات باز , کمدین و هنرمند هیچ معنایی ندارد . مختصر بگم , همیشه مردمان دنبال شگفت هستند و همین موضوع ساده می تواند آنها را برای دیدن نمایشگاه شما ترقیب کند . Zaporozhian نیز در نمایشگاه حضور دارند و مبارزات اخیر بسیار موفقیت آمیز بوده است . سفر طولانی و خطرناک بود اما همه چیز خوب پیش رفت .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Cossacks 3 Summer Fair نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Cossacks 3 Summer Fair :

نام بازی : Cossacks 3 Summer Fairپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : GSC Game Worldمنتشر کننده : GSC Game Worldسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Cossacks 3 Summer Fair

لینک دانلود