تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Count of Monster Disco

بازی The Count of Monster Disco در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Skyhook Games  ساخته شده است و RailSimulator.com آن را برای PC منتشر کرده است . تمام مردم شهر از وجود مکانی ترسناک که فکر کردن به آن نیز جرات می خواهد بی اطلاع هستند . Trainsylvania سرزمین رعب و وحشت و ارواح می باشد که در آن تعدادی هیولا در عمارتی بزرگ زندگی می کنند . یکی از افراد شهر تصمیم می گیرد تا برای دوستان ترسناک خود مهمانی برگذار کند ولی همه چیز آنگونه که باید پیش نمی رود و نبود کدو تنبل به عنوان یک سمبل در مهمانی باعث به هم خوردن آن می شود . شما در این بازی نقش راننده هیولا را بر عهده دارید و وظیفه شما جمع کردن تنقلات زیاد می باشد . زیرا هالویین نزدیک است و گروهی از خون آشام های Trainsylvania قصد رفتن به جشنی هستند که همه ساله در این روز تشکیل می شود . شما می توانید بازی The Count of Monster Disco را از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

مشخصات بازی :

نام بازی : The Count of Monster Disco

نام بازی (فارسی) : تعدای هیولا

پلتفرم : PC

شرکت سازنده : Skyhook Games

شرکت منتشرکننده : RailSimulator.com

سبک بازی : شبیه ساز

تصاویری از محیط بازی The Count of Monster Disco

دانلود بازی کامپیوتر The Count of Monster Disco The.Count.Of.Monsters.Disco-2.www.Download.ir The.Count.Of.Monsters.Disco-3.www.Download.ir The.Count.Of.Monsters.Disco-4.www.Download.ir

حداقل سیستم مورد نیاز

OS:Windows® Vista / 7 / 8
Processor:Processor: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo recommended), AMD Athlon MP (multiprocessor variant or comparable processors)
Memory:2 GB RAM
Graphics:512 MB with Pixel Shader 3.0 (AGP PCIe only)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:6 GB HD space
Sound:Direct X 9.0c compatible
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional:Quicktime Player is required for playing the videos   

دانلود بازی کامپیوتر The Count of Monster Disco با لینک مستقیم ار دانلود فارسی

لینک دانلود