تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Crazy Buggy Racing نسخه TiNYiSO

از میان بیابان ها , جنگل ها و قله های برفی گذشته و خیابان های شهرها را به تسخیر خود درآورید . در طول مسیر سکه هایی بر سر راهتان قرار خواهد داشت که با جمع آوری آنها می توانید عملکرد وسیله نقلیه خود را بهبود بخشیده و به قطعات و امکانات جدیدتری دسترسی داشته باشید . در طول مراحل اگر هر شی که بر سر راهتان قرار گرفته باشد را نابود کنید در پایان مرحله پاداش عظیمی نصیبتان خواهد شد . غلبه بر موانع , راندن بر روی سقف خانه ها و پرش بر روی trampolines تنها در Crazy Buggy Racing قابل امکان پذیر می باشد .

سایر توضیحات : Crazy Buggy Racing یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی VGstudio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سعی کنید این توانایی ها را در بالاترین حدش به معرض نمایش بگذارید زیرا هرکدام از این حرکات دارای امتیاز خاصی می باشند و کوچکترین اشتباه می تواند جایگاه شما را در جدول جهانی تحت الشعاع قرار دهد . علاوه بر وجود ماشین آلات مختلف , وجود مناظر چشم نواز یکی از نقاط قوت بازی بشمار می آید که باعث شده تا بازی از یکنواختی خارج شود و پلیر را ساعات بیشتری در مقابل خود میحکوب کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Crazy Buggy Racing نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Crazy Buggy Racing :

نام بازی : Crazy Buggy Racingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : VGstudioمنتشر کننده : VGstudioسبک بازی : اکشن , شبیه ساز و ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Crazy Buggy Racing

لینک دانلود