تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Crimson Earth نسخه HI2U

حالا جهان به مکانی تاریک بدل شده است . زامبی ها تمامی شهرها را به زیر سلطه خود درآورده اند و در هرگوشه و کناری به دنبال گوشت تازه هستند . هرکدام از آنها را می توان با روشی خاص و ماهرانه از بین برد , سوزاندن , هدشات , سقوط به پرتگاه , قطع قسمت های مختلف بدن و بسیاری موارد دیگر . اصلا مهم نیست که شما کدام روش را برای خود انتخاب می کنید , همیشه خون هایی ریخته خواهد شد و صدای جنون آمیز جیغ کشیدن در ذهن شما کمرنگ نخواهد شد . هر مرحله دارای 5 دشمن با ویژگی های منحصر بفرد و گیم پلی متفاوت است که به نوعی توانایی و مهارت های شما را به چالش می کشند .

سایر توضیحات : Crimson Earth یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Real Dynamics طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Real Dynamics Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما بیش از 8 نوع سلاح از جمله تپانچه ، سلاح نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ، تفنگ ، شعله افکن و مهارت های خاص شخصیت اصلی بازی را در اختیار دارید . ترکیب روش های مختلف کشتن , شما را به هدفتان خواهد رساند . بازی جهان باز بوده و این امکان فراهم شده تا شما بتوانید در محیطی بسیار دقیق به گشت وگذار پرداخته و نیازهای اساسی خود را تامین کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Crimson Earth نسخه HI2U

مشخصات بازی Crimson Earth :

نام بازی : Crimson Earthپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Real Dynamicsمنتشر کننده : Real Dynamics Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Crimson Earth

لینک دانلود