دانلود بازی کامپیوتر CRIMSON METAL نسخه PLAZA + آپدیت 1.2

به روز رسانی :

1396/03/15 آپدیت 1.2 نسخه PLAZA اضافه شد.

جوخه های ضد تروریستم که جنگاوران حرفه ای را دراختیار دارند و در مکانی نامعلوم به فعالیت های مختلفی از جمله ساخت سلاح های بیولوژیکی جنگ ادامه می دهند . هیچ یک از پرسنل ، فرمانده و یا محل تولید محصولات سایبورگ امکان شناسایی را ندارند . در حال حاضر 4 جوخه اصلی در تله ای مرگبار به دام افتاده اند , موقعیتی که امکان ارتباط آنها با جهان خارج را قطع کرده و ممکن است برای همیشه در چنین وضعیتی گرفتار شوند . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Adam Crimson به ایفای نقش می پردازید , تنها بازمانده از تیم امگا که اعمال زنجیره ای از آزمایش های روانی و جسمی باعث شده است تا او به فردی با قدرت های غیرعادی بدل شود .

سایر توضیحات : CRIMSON METAL یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Madbox Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حال حاضر , شما روزنه امید برای رهایی از تاریکی محض هستید , کسی که برای رسیدن به آزادی باید از تله های مرگبار پیشرو گذشته و هزاران موجود جهش یافته را به زانو درآورد . 4 اپیزود و در مجموع 40 مرحله , رایگان بودن بسته های الحاقی یا DLC در آینده , گیم پلی نفسگیر و بی رحم , موسیقی متن گوشنواز همراه با تم ترسنک , وجود سلاح های متنوع و امکان ارتقا توانایی و مهارت تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر CRIMSON METAL نسخه PLAZA

مشخصات بازی CRIMSON METAL :

نام بازی : CRIMSON METALپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Madbox Entertainmentمنتشر کننده : Madbox Entertainmentسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

CRIMSON METAL

لینک دانلود