تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Crowman and Wolfboy

Crowman & Wolfboy داستانی در مورد دو موجود عجیب و غریب است که در سایه حرکت می کنند و سعی دارند از اصل خود فرار کرده و به ذات انسانیشان بازگردند . شما در این بازی باید به دو شخصیتی اصلی کمک کنید تا از این جهان تاریک رهایی یابند , جهانی که سایه ترس قدم به قدم با آنها حرکت می کند و لحظه ای از آنان چشم برنمی دارد . آیا آنها می توانند به ذات انسانی خود بازگردند ؟ مسیر ساده ای در پیش نخواهد بود و باید از موانع بسیاری عبور کنند و هرچه پیش می روید , کاراکترهای اصلی از گذشت تاریکشان بیشتر فاصله می گیرند .

سایر توضیحات : Crowman and Wolfboy یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Wither Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Wither Studios, LLC برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در طول بازی , یکسری اشیای روشن وجود دارد که با جمع آوری آنها می توانید توانایی و مهارت های خود را بهبود بخشید و به آیتم های جدیدی دست پیدا کنید . بیش از 30 ماموریت و مرحله چالش برانگیز , 5 محیط منحصر به فرد , وجود توانایی های جدید برای پیدا کردن آیتم های مخفی , پیدا کردن آیتم های پنهان ، باز کردن دانش باستانی و نجات نوزادان , موسیقی متن گوشنواز و سفر در فضا و زمان در حالت های مختلف تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Crowman and Wolfboy

مشخصات بازی Crowman and Wolfboy :

نام بازی : Crowman and Wolfboyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Wither Studiosمنتشر کننده : Wither Studios, LLCسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Crowman and Wolfboy

لینک دانلود