تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Curling World Cup نسخه Unleashed

کسانی که در مورد پیچش یا حلقه زنی ورزش صحبت می کنند و آن را بی ارزش و خسته کننده می دانند ، هرگز آن را تجربه نکرده اند . عاشق کرلینگ می داند که این مسابقات چه جذابیتی دارد . شروع آماده سازی و تمرین برای برنده شدن در مهم ترین رویداد ، Cup Curling Winter Cup . این بازی به 3 مسابقه مختلف تقسیم می شود ، همه آنها را برنده شوید و به مقام قهرمانی دست یابید . برای پیروزی در مسابقات کرلینگ ، شما باید 2 دور را با بالاترین امتیاز به پایان رسانید و هر یک از 8 سنگ را به سوی نقطه هدف که اصطلاحا «خانه» نامیده می‌شود ، پرتاب کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید .

سایر توضیحات : Curling World Cup یکی از بازی های سبک شبیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی Simulators Live طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در پایان ، برنده تیمی است که بیشترین امتیاز را نصیب خود کرده باشد . 15 تیم از سراسر جهان در این قهرمانی شرکت می کنند . یکی از آنها را انتخاب کرده و آنها را به پیروزی برسانید . هرکدام از مسابقات شامل یک چهارم نهایی ، نیمه نهایی و فینال است . انس خود را در جام حذفی Curling تجربه کنید و به عنوان قهرمان جدید جهان شناخته شوید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Curling World Cup :

نام بازی : Curling World Cupپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Simulators Liveمنتشر کننده : Simulators Liveسبک بازی : شبیه ساز و ورزشیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Curling World Cup

لینک دانلود