تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dark Rising نسخه DARKSiDERS

قلعه های خود را ارتقا دهید ، به ساختن برج های مرتفع ادامه داده و روستای خود را گسترش دهید . وفادارترین افراد شهر را برای گارد پادشاهی خود انتخاب نموده و آموزششان را آغاز نمایید . Dark Rising یک بازی استراتژیک با محوریت دفاع از برج ها است که در آن شاهد موج حمله عظیمی از طرف زامبی ها، ارواح و عنکبوت های غول پیکر خواهیم بود . این انتخاب شماست که از خودتان دفاع کنید . شما می توانید با ساخت برجک هایی در اطراف سرزمین های پادشاهی از حمله دشمنان مطلع شده و زمانی برای آماده کردن نیروهایتان بخرید .

سایر توضیحات : Dark Rising یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Clear Light Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا میان ساختن ساختمان هایی با استحکام بالا و یا تربیت ارتشی جان فدا که مایل به جنگ هستند و حاضرند برای دفاع از سرزمینشان جان خود را فدا کنند ، انتخاب کنید . تجهیز سربازان با سلاح و زره پوش ، مدیریت منابع ، تهیه غذا و آب برای آموزش سربازان ، 10 سطح ماجراجویی و دشوار ، حالت بقا بی پایان و 21 اچیومنت تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Dark Rising center

مشخصات بازی Dark Rising :

نام بازی : Dark Risingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Clear Light Gamesمنتشر کننده : Clear Light Gamesسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Rising

لینک دانلود