تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DARK SHORES نسخه CODEX

پنج جوان پولدار و خوشبخت ، جوان هایی که در زندگی خود به تمام آرزوهای خود رسیده اند و هر چیزی که به آن علاقه داشته اند را به دست آورده اند . این افراد جزو جوان هایی می باشند که برای تفریح به مکان های دور دست سفر می کنند و به جاهایی می روند که تاکنون هیچ فرد دیگری به آن قدم نگذاشته است ، به همین دلیل یکی از چالش هایشان پیدا کردن جاهایی می باشد که هیجان بیشتری برایشان در بر داشته باشد . در جریان برنامه ریزی برای یکی از همین تعطیلاتشان آنها جزیره و ساحلی را بر روی یکی از نقشه های قدیمی پیدا می کنند که تاکنون کسی بر روی آن قدم نگذاشته است و بر روی هیچ نقشه دیگری وجود ندارد ، به همین دلیل آنها تصمیم می گیرند که تعطیلاتشان را در این جزیره سپری کنند . برنامه ای که بزودی متوجه می شوند بزرگ ترین اشتباه زندگی شان بوده است . تعطیلات آنها تبدیل به یک بازی برای حفظ جانشان می شود .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای DARK SHORES یک بازی ترسناک می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی LABS Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . در این بازی شما در جیره ای دور افتاده به سر می برید و باید با تمام وجود برای نجات جان خود تلاش کنید ، تصمیمات شما در سرنوشت دوستانتان تاثیر گذار می باشد . محیط های جذاب و تاریک در کنار یک اتمسفر بسیار گیرا از نکات درخشان این بازی می باشد . موسیقی متن این بازی همچنین طوری طراحی شده است که در بسیاری از موارد باعث ترس و وحشت شما می شود پش خود را برای یک تجربه بسیار ناب اماده کنید . بازی رایانه ای DARK SHORES در تاریخ 13 فوریه 2017 برای سیستم عامل ویندوز منشتر شده و موفق به کسب نمره 50% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر DARK SHORES نسخه CODEX

مشخصات بازی DARK SHORES :

نام بازی : DARK SHORES پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : LABS Games منتشر کننده : LABS Games سبک بازی : اکشن – ترسناک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

DARK SHORES

لینک دانلود